O firmie

WESTMOTORS – Twój najlepszy pomocnik w doborze, zakupie i dostawie samochodów i sprzętu z USA, Kanady, Korei, Chin i innych krajów do Polski.

Już więcej, niż 15 lat w 5 krajach świata pomagamy naszym klientom korzystnie kupować auta z zagranicy, biorąc na siebie organizację całego procesu – od doboru do dostawy do domu.

⭐ Co miesiąc dobieramy dla naszych klientów więcej niż 2 tysiące samochodów, motocykli i nie tylko, na aukcji i platformach handlowych na całym świecie.

⭐ Dzięki rozwiniętej sieci logistycznej, transportujemy auta z każdego portu, zapewniamy optymalne terminy dostawy i śledzimy proces na każdym etapie.

⭐ Od nas dostaniesz tylko oferty zweryfikowane! WESTMOTORS pomoże Ci zminimalizować lub całkowicie wyeliminować ryzyko.

westmotors мероприятия

вестмоторс ивенты и семинары

Wydarzenia / seminaria / wystawy / eventy

WESTMOTORS regularnie organizuje różne wydarzenia i seminaria, wystawy i prezentacje, do których może dołączyc każdy chętny. Na nich, na własne oczy zobaczysz niesamowitą różnorodność samochodów, motocykli i innych pojazdów, które nasi klienci przywożą dla siebie i swojego biznesu. A jak im się udało zrobić to z nasza pomocą, to Tobie też się uda.

Oficjalny partner AAA

partner Insurance Auto Auction

Oficjalny partnier Insurance Auto Auction (IAA)

Firma WESTMOTORS jest oficjalnym partnierem Insurance Auto Auction (IAA) – czyli kompleksu zamkniętych dla osób fizycznych aukcji Ameryki. W taki sposób, możemy wybrać samochód Twoich marzeń wśród ofert naszego partniera i bez problemu zarejestrować go na Ciebię.

Oprócz tego, dla każdego nowego dealera udostępniamy osobiste konta maklerskie, co też pomaga w przeprowadzeniu udanycj tranzakcji. Gwarantujemy maksymalnie komfortowe warunki dla zakupu auta z USA, a oznacza to, że jesteśmy gotowi jak najszybciej dostarczyć Twoje zamówienie, pomóc w organizacji płatności należności celnych, sprawdzić wszystkie niezbędne dokumenty w drodze i w urzędzie celnym.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna