Stań się legalnym właścicielem pojazdu z Chin - import samochodów
Stań się legalnym właścicielem pojazdu z Chin - import samochodów

TOP Samochodów elektrycznych z Chin

Cena naszych usług to

od 3000 PLN netto


 • Znajdziemy dla Ciebie samochód na aukcji oraz w katalogach w USA, Korei i Chinach zgodny z Twoimi oczekiwaniami
 • Sprawdzimy dla Ciebie historię wybranego samochodu
 • Wyliczymy koszt pojazdu wraz z kosztami sprowadzenia
 • Kompleksowo doradzimy i pomożemy w zakupie samochodu
 • Dostarczymy zakupiony pojazd w wyznaczone przez Ciebie miejsce w Polsce oraz innych krajach UE
 • Pomożemy z rejestracją auta w Polsce
 • Współpracujemy również z warsztatami, w których możemy zlecić naprawę Twojego pojazdu
 • *do kwoty netto należy doliczyć 23% VAT

Jak odbywa się zakup samochodu?

Dobór auta według parametrów

Po zawarciu umowy z naszą firmą dokonujemy doboru samochodu dostosowanego do indywidualnych życzeń klienta.

Wykup i płatność

Nasz specjalista wybiera kilka opcji samochodów do wyboru, a także organizuje proces rozliczeń pomiędzy Sprzedawcą a kupującym.

Odprawa celna i dostawa

Organizujemy i wspieramy cały proces dostarczenia samochodu do Polski, łącznie z całą dokumentacją i odprawą celną.

Import samochodów z Chin do Warszawy

Firma WESTMOTORS oferuje usługę doboru oraz organizuje szybką i bezpieczną dostawę samochodów z Chin do Polski! Pomożemy Ci w zakupie samochodu elektrycznego, hybrydy lub samochodu z silnikiem spalinowym, w bogatej wersji i różnymi opcjami.

Codziennie eksperci WESTMOTORS monitorują i wybierają tylko najlepsze oferty na chińskim rynku motoryzacyjnym: Li L9, Voyah Free, Zeekr X, Geely Tugella, Geely Monjaro, VW ID4, Changan Uni-K, Changan Uni-T, BYD Han, Zeekr 001 I nie tylko. Wszystkie modele znajdują się w naszym katalogu.

⭐ Nowe auta najpopularniejszych marek.

⭐ Najlepsze ceny w Europie.

⭐ Dostawa tylko dwa miesiące.

⭐ Pełna organizacja całego procesu.

   

Samochody elektryczne z Chin - ciekawostki

 • Samochody wykonywane w Chinach są coraz częściej lepiej przystosowane do zachodnich rynków. Ich jakość wykonania jest zgodna z unijnymi normami bezpieczeństwa, natomiast cały proces rejestracji samochodu staje się coraz bardziej przystępny.
  Ludzie coraz częściej sięgają po sprawdzone chińskie samochody zarówno z silnikami spalinowymi (nie potrzebującymi zewnętrznego źródła energii elektrycznej), jak i silnikiem elektrycznym.

 • Sprowadzone pojazdy muszą spełnić szereg wymogów, aby zostać dopuszczonym do europejskiego ruchu drogowego. Wszelkie wymagania prawne związane z importem samochodów z chin mogą być problematyczne dla osób, które nie mają na co dzień styczności z rejestracją importowanych aut. Firma sprowadzająca samochód zadba o wiele elementów istotnych dla legalizacji samochodu na terenie Unii Europejskiej (np. potwierdzenie, że na fakturze będącej dowodem zakupu znajduje się numer VAT sprzedawcy samochodu), uzuska odpowiednie świadectwo zdatności do ruchu drogowego i świadectwo zgodności produktu.

 • Za samochody sprowadzane z chin najczęściej zapłacimy cło w wysokości 10% od wartości samochodu. Wartość cła jest taka sama zarówno dla samochodów z silnikiem tłokowym wewnętrznego spalania z zapłonem samoczynnym, jak i z silnikami napędu elektrycznego.

 • Produkcja samochodów w Chinach stanowi ogromną gałąź całego przemysłu automotive. Obecnie prowincja Guangdong pozostaje największym producentem samochodów z Chin (głównie w produkcji ciężarówek). Kolejną prowincją, która uchodzi za drugiego największego producenta jest Changchun. Specjalizuje się ona głównie w produkcji samochodów ciężarowych. Pozostałe ważne ośrodki to Szanghaj, Nankin, Hubei. Niekwestionowanym liderem w produkcji samochodów osobowych pozostaje oczywiście Pekin.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna