Dostawa samochody z USA

Dobieramy, wykupujemy i dostarczamy samochody z dowolnych amerykańskich lub kanadyjskich aukcji do Polski z gwarancją dostawy do miejsca przeznaczenia i z pełnym ubezpieczeniem na wypadek siły wyższej.

⭐ W WestMotors pracują eksperci z 7-letnim doświadczeniem w selekcji samochodów z USA, dlatego świadczymy usługi w zakresie selekcji każdego rodzaju pojazdu.

⭐ Możesz zamówić nie tylko samochody, ale również motocykle, łodzie, quady, rzadkie samochody (zabytkowe, muscle cars, sportowe, buggy) i inne pojazdy.

   

Etapy zakupu auta z WestMotors

1. KONSULTACJA WSTĘPNA

Pierwsza konsultacja z waszym osobistym menedżerem, na której dowiesz się: ile kosztuje wybrany przez Ciebie samochód na różnych aukcjach, jakie samochody lepiej wybrać na aukcji, ile możesz zaoszczędzić kupując dany samochód, a także cenę, terminy i etapy dostawy samochodu do Polski.

2. PODPISANIE UMOWY I PŁATNOŚĆ ZA USŁUGI WestMotors

Po podjęciu przez Klienta decyzji o współpracy z naszą firmą, zawieramy umowę na usługi i wystawiamy fakturę do zapłaty. Nie pobieramy od klienta dodatkowej KAUCJI - zapłata za nasze usługi jest Kaucją w przypadku braku wykupu samochodu przez Klienta po wygranej aukcji.

3. DOBÓR LOTA I UDZIAŁ W AUKCJI

Na tym etapie nasi klienci współpracują bezpośrednio z naszym specjalistą, który wybiera aukcje, sprawdza historię i wysyła do klienta do wglądu. Po wybraniu bierze udział w aukcji jako przedstawiciel klienta. Po wygraniu aukcji klient płaci za samochód bezpośrednio do platformy aukcyjnej.

4. DOSTAWA I ODPRAWA CELNA SAMOCHODU

Po zapłaceniu za samochód organizujemy proces dostawy: z miejsca sprzedazy do portu w USA, dalej drogą morską do portu w Europie. A także bierzemy na siebie całą organizację odprawy celnej, załadunku / rozładunku samochodów do kontenerów, obiegu dokumentów i rozwiązywania innych powiązanych kwestii.

5. DOSTAWA DO POLSKI

Po otrzymaniu wszystkich dokumentów i płatności zorganizujemy dostawę samochodu na wskazany przez klienta adres. Może to być serwis samochodowy lub dowolny inny adres. Doradzamy również naszym klientom w kwestii wyboru firmy świadczącej usługi naprawy.

Dostarczamy samochody z USA do Polski

dostawa używanych samochodów z Ameryki

dostawa auta z USA

⭐ Usługa śledzenia kontenera z USA.

Duże salony samochodowe, targi i aukcje transportują swoje pojazdy za pomocą firmy West Coast Shipping, która przewozi je w dowolne miejsce na świecie. WestMotors współpracuje bezpośrednio z West Coast Shipping. WestMotors zatrudnia ekspertów i doświadczonych specjalistów w zakresie odbioru i dostawy, dlatego też zapewniamy usługę odbioru wszystkich typów pojazdów.

Odbieramy i dostarczamy nie tylko samochody, ale również motocykle, łodzie, quady, rzadkie pojazdy (samochody zabytkowe, muscle cars, samochody sportowe, buggy) i inne pojazdy. Możesz zaoszczędzić na zakupie i dostawie samochodów z Ameryki do 40% w porównaniu do ceny samochodów w Polsce.

Transport kontenerów drogą morską

Najpopularniejszym sposobem transportu samochodów jest transport statkiem towarowym. Pojazd dostarczany jest na miejsce załadunku specjalnym autotransporterem, a następnie doświadczeni specjaliści starannie umieszczają i mocują go w specjalnym kontenerze transportowym.

Kontener jest następnie transportowany do portu, gdzie jest ładowany na statek towarowy. Ten środek transportu jest najbezpieczniejszy i najbardziej niezawodny. Dostawa samochodu z USA do Warszawy trwa średnio dwa-trzy miesiące.

Kontenery morskie

Dostawa z Ameryki najczęściej odbywa się w specjalnym kontenerze, które występują w różnych rozmiarach, gdyż są przeznaczone do przewozu absolutnie różnych towarów. Aby zapewnić bezpieczną dostawę, konieczne jest dobranie odpowiedniego pojemnika. Duże kontenery stosowane są w przypadku drogich i zabytkowych samochodów, a w przypadku innych samochodów bardziej odpowiedni jest transport kilku pojazdów w jednym kontenerze.

Najważniejszym etapem jest odpowiednie zamocowanie pojazdu wewnątrz kontenera. Partnerzy naszej firmy gwarantują dobór optymalnego kontenera oraz zapewniają wszelkie środki bezpieczeństwa w procesie transportu.

Rodzaje powszechnie stosowanych kontenerów

Standardowy kontener 20'.. O wymiarach wewnętrznych 5,89 m długości, 2,33 m szerokości i 2,38 m wysokości. Drzwi - 2,33 x 2,28 m. Pojemność - 33,18 metrów sześciennych. Maksymalne obciążenie - około 19 ton.

Standardowy kontener 45'.. Wymiary wewnętrzne: długość - 13,56 m, szerokość - 2,35 m, wysokość - 2,70 m. Drzwi - 2,34 x 2,59 m. Pojemność - 86 metrów sześciennych. Maksymalna ładowność około 27 ton.

Kontener 40'przy zwiększonej wysokości..Wymiary wewnętrzne: długość - 12,01 m, szerokość - 2,33 m, wysokość - 2,69 m. Drzwi: 2,33 x 2,56 m. Pojemność - 76,28 metrów sześciennych. Maksymalne obciążenie - około 22 tony.

Koszt dostawy samochodu z USA do Warszawy

koszt wysyłki dla bu autamobiles z Ameryki

ceny wysyłki auta z USA

Kalkulator kosztówdo obliczania kosztów dostawy samochodu z Ameryki.

Koszt wysyłki samochodu z USA różni się w zależności od konkretnego przypadku. Całkowity koszt dostawy zależy od rodzaju transportu, jak również od lokalizacji pojazdu, im bliżej portu znajduje się pojazd, tym tańsza będzie usługa dostawy.

Jaki jest koszt dostawy, gdy pojazd jest dostarczany przy pomocy statku ro-ro?

W przypadku transportu pojazdu przy pomocy statku ro-ro, ostateczny koszt zależy od rodzaju statku i firmy spedycyjnej. Nie ma ogólnej polityki cenowej. Każda firma spedycyjna ma swoje własne stawki, które mogą być oparte na zupełnie innych zasadach. Niektórzy przewoźnicy obliczają koszt transportu biorąc pod uwagę markę samochodu i jego wiek, odpowiednio, ceny mogą się dość znacznie różnić.

Co jeszcze trzeba wiedzieć

Należy pamiętać, że pierwotnie podany koszt transportu może ulec zmianie. Może to nastąpić z różnych powodów. Na przykład, jeśli pojazd nie posiada wszystkich niezbędnych dokumentów, mogą wystąpić koszty związane z przestojem ładunku w porcie do czasu zebrania brakujących dokumentów. Ważne jest, aby znać listę dokumentów wymaganych do transportu pojazdu z USA: tytuł własności, faktura, pełnomocnictwo do transportu oraz dokumenty celne.

Po przybyciu do miejsca docelowego pojazd musi być również wyposażony we wszelką niezbędną dokumentację, w tym paszport pojazdu. Wszystkie te dokumenty są niezbędne, aby nowy właściciel nie miał problemów z rejestracją auta i dalszą jego eksploatacją.

WestMotrors zajmie się wszystkimi kwestiami związanymi z dostawą Twojego pojazdu z Ameryki i zadba o jego bezpieczne dotarcie do miejsca przeznaczenia.

Opcje dostawy międzynarodowej

dostawa samochodu z Ameryki drogą morską w kontenerze

Fracht morski (kontenerowy)

cotygodniowa konsolidacja kontenerów Cotygodniowa konsolidacja kontenerów

ładowanie części zamiennych do kontenera Załadunek 1-4 pojazdów i części do kontenera

dostawa aut z USA nie trwa Pojazd może być w stanie nieruchomym

dostawa samochodu z Ameryki drogą morską w kontenerze

Transport morski (na pokładzie)

dostawa kamperów i busów z USA Do samochodów kempingowych, autobusów i ciężkiego sprzętu

narzędzie musi być w ruchu Pojazd musi być ruchomy

dla dużych pojazdów Odpowiednia opcja dla dużych pojazdów

dostawa samochodu z Ameryki drogą morską w kontenerze

Fracht lotniczy

najszybszy i najdroższy sposób na dostawę z USA Najszybszy i najdroższy sposób na dostawę z USA

dostawa między lotniskami na całym świecie Dostawa między lotniskami na całym świecie

dostępne opakowanie Dostępne opakowanie

Rozróżnienie kontenerów transportowych

Wysyłka jest możliwa tylko w kontenerach, które mają bardzo ścisłe specyfikacje i muszą spełniać surowe normy ISO. Jeśli są one używane do międzynarodowego przewozu towarów drogą morską, muszą być dodatkowo certyfikowane, aby spełniały międzynarodowe standardy.

1. Standardowy kontener 20ft

Dostawa samochodu z USA standardowy kontener 20ft

 1. Długość wewnętrzna: 5,89 m
 2. Szerokość wewnętrzna: 2,33 m
 3. Wysokość wewnętrzna: 2,38 m
 4. Szerokość bramy: 2,33 m
 5. Wysokość drzwi: 2,28 m
 6. Objętość: 33,18 m3
 7. Waga kontenera: 2229 kg
 8. Maks. waga brutto: 21727 kg

2. Kontener 40' o zwiększonej wysokości (High Cube)

Kontener 40' o zwiększonej wysokości (High Cube)

 1. Długość wewnętrzna: 12,01 m
 2. Szerokość wewnętrzna: 2,33 m
 3. Wysokość wewnętrzna: 2,69 m
 4. Szerokość bramy: 2,33 m
 5. Wysokość drzwi: 2,56 m
 6. Pojemność: 76,28 m³
 7. Waga kontenera: 3968 kg
 8. Maks. waga brutto: 26512 kg

3. Standardowy kontener 45ft

Standardowy kontener 45ft

 1. Długość wewnętrzna: 13,56 m
 2. Szerokość wewnętrzna: 2,35 m
 3. Wysokość wewnętrzna: 2,70 m
 4. Szerokość drzwi: 2,34 m
 5. Wysokość drzwi: 2,59 m
 6. Pojemność: 86 m3
 7. Waga kontenera: 4699 kg
 8. Maks. waga brutto: 32432 kg

Najczęściej zadawane pytania dotyczące dostawy samochodu z USA do Polski

 • Tak, jest taka możliwość. Istnieje możliwość skorzystania ze standardowego ubezpieczenia, którego koszt wynosi 2 proc. wartości pojazdu. Istnieje również ubezpieczenie rozszerzone, którego koszt jest wyższy.

 • ........

 • ........

 • ........

 • ........

 • ........

 • Tak, to możliwe. Takie kwestie można szczegółowo omówić z kierownikiem.

 • ........

 • ........

 • ........

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna