Aukcje samochodów w USA

Chcesz kupić samochód na aukcji w USA z dostawą? Copart, Manheim, IAAI, NPA, Adesa, Crashedtoys, Ebay, Cars.com, America's Auto Auction.

DORADZTWO - Pomagamy przy wyborze i wyszukaniu auta z USA DORADZTWO - Pomagamy przy wyborze i wyszukaniu auta z USA

LICYTACJE - Bierzemy udział w aukcjach i licytacjach w imieniu kupującego LICYTACJE - Bierzemy udział w aukcjach i licytacjach w imieniu kupującego

TRANSPORT - Organizujemy transport aut z USA pod dom TRANSPORT - Organizujemy transport aut z USA pod dom

ODPRAWA CELNA - Przeprowadzamy odprawy i opłaty celne auta ODPRAWA CELNA - Przeprowadzamy odprawy i opłaty celne auta

   

Jak wybrać najlepsze okazyjne używane auto z amerykańskich aukcji samochodowych - Copart, Manheim, IAAI, NPA, Adesa, Crashedtoys i innych?

aukcje samochodów w USA

amerykańskie aukcje samochodowe

Obecne realia krajowego rynku motoryzacyjnego nie mogą pochwalić się przyjemnymi warunkami dla zwykłego człowieka, który chce znaleźć wysokiej jakości pojazd w odpowiedniej cenie. Nasz rynek jest przepełniony różnego rodzaju ofertami, w których można znaleźć dość dużą ilość złomowanych samochodów. Jeśli pojawiają się wartościowe reklamy, są one szybko zauważane przez "handlarzy". Zwykły człowiek musi szukać miesiącami, aby znaleźć samochód w dobrym stanie.

Dlatego też nasi kierowcy coraz częściej zaglądają na inne światowe rynki, wśród których szczególną popularnością cieszą się rynki amerykańskie. Tam można znaleźć samochód, który jest naprawdę dobry. Nawet przy długim i kosztownym transporcie, samochody zakupione w USA będą dobrą inwestycją.

Dalej dowiesz się, jak kupić samochód z aukcji w USA z dostawą do Polski, ceny pojazdów, zalety takiego zakupu i wszystkie niuanse, związane z procedurą.

Najlepsze samochodowe portale aukcyjne w USA

⭐ Americas Auto Auction
⭐ Adesa
⭐ Cars.com
⭐ Copart
⭐ CrashedToys
⭐ Ebay
⭐ IAAI
⭐ Manheim
⭐ NPA
⭐ Pipeline

Nabywcy mają możliwość zakupu pojazdów z przejrzystą historią. Gdzie można kupić samochody w USA? Aukcje amerykańskie stają się coraz bardziej popularną metodą zakupu samochodów i pojazdów specjalnych. Wiodące aukcje w USA oferują nie tylko samochody na sprzedaż w języku rosyjskim. Można tam kupić: samochody ciężarowe, pojazdy specjalne do celów komercyjnych, motocykle, skutery wodne, quady, maszyny rolnicze, samochody kempingowe.

Dziś aukcje samochodowe w Ameryce z dostawą do Polski są popularne, ponieważ każdy może kupić tanie pojazdy z potwierdzoną historią. Często pojazdy te pojawiają się na wyspecjalizowanych platformach handlowych za pośrednictwem amerykańskich organizacji ubezpieczeniowych. Dla tych ostatnich łatwiej jest wycofać pojazdy z eksploatacji i sprzedać je na aukcji, niż je odrestaurować.

Warto zaznaczyć, że na takich aukcjach można sprzedać nie tylko samochody, które brały udział w poważnych wypadkach, ale również pojazdy, które brały udział w drobnych wypadkach oraz samochody skradzione. Samochody z amerykańskich portali ubezpieczeniowych są często w doskonałym stanie. Dlatego wielu naszych rodaków próbuje kupić samochód w USA z dostawą do Polski, uzyskując w ten sposób dobry samochód za niską cenę.

Serwis aukcyjny Copart

aukcje samochodowe usa copart

aukcje samochodowe сopart

Copart posiada ponad 140 placówek sprzedaży. W ofercie można dostać każdą markę i model samochodu używanego. Aukcja osiąga obrót w ponad milion pojazdów rocznie. Licytujący ze wszystkich krajów są tu mile widziani. Na tej aukcji można licytować zarówno samochody osobowe, jak i pojazdy specjalne.

Copart to jedna z największych aukcji samochodowych w USA, na której codziennie sprzedaje się i kupuje ponad 50 000 pojazdów. Firma posiada ponad 140 placówek sprzedaży w różnych krajach. Jej roczny obrót sięga 1 miliona pojazdów.

Copart specjalizuje się w sprzedaży samochodów, które są przedmiotem roszczeń ubezpieczeniowych, takich jak wypadki samochodowe, kradzież, wandalizm, zatonięcie, wady fabryczne itp. Dlatego do sprzedaży oferowane są samochody z różnego rodzaju uszkodzeniami. Samochody podzielone są na kilka podgrup, z których każda posiada określony certyfikat. Oprócz pojazdów silnikowych, na aukcjach Copart wystawiane są również jednostki pływające, motocykle, pojazdy rolnicze i inne pojazdy specjalne. Wśród uczestników aukcji są firmy ubezpieczeniowe, certyfikowani dealerzy i banki.

Przeczytaj szczegółowy przewodnik, aby zrozumieć, jak działa strona Copart. Dzięki niemu poznasz kluczowe terminy i specyfikacje potrzebne do ułatwienia wyszukiwania i zakupu pożądanego pojazdu.

Serwis aukcyjny Manheim

aukcje samochodowe usa manheim

aukcje samochodów w manheim

Każdego dnia na tej aukcji wystawianych jest na sprzedaż ponad 50 000 pojazdów. Obecnie firma posiada około 125 pawilonów na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Tylko oficjalnie akredytowani dealerzy mogą brać udział w licytacji. Na aukcji można nabyć odpowiednie pojazdy po cenie hurtowej wynoszącej

Manheim to sieć amerykańskich aukcji specjalizujących się w sprzedaży samochodów w stanie nienaruszonym (nieuszkodzonych i bezwypadkowych). Firma jest jednym z trzech liderów pod względem liczby sprzedanych samochodów w USA. Organizacja składa się z 145 domów sprzedaży. Znajdują się one w różnych miejscach w Ameryce Północnej, Australii, Azji i na innych kontynentach. Łącznie przez sieć sprzedaje się rocznie około 8-10 mln samochodów.

Największa placówka sieci Manheim znajduje się w Pensylwanii. Każdego tygodnia pod młotek tej aukcji trafia ponad 10 000 przedmiotów.

Serwis aukcyjny IAAI

nas aukcje samochodowe Insurance Auto Auction

IAAI  auta Aukcja

Platforma ta jest uznawana za jednego z liderów w swojej dziedzinie w Ameryce Północnej. Na aukcji znajduje się około 150 obiektów. Pokazują one ubezpieczone auta i pojazdy po wypadkach.

Co oznacza skrót Insurance Auto Auction (IAAI)? Jest to amerykańska ubezpieczeniowa aukcja samochodowa. Innymi słowy, jest to sprzedaż pojazdów uprzednio spisanych na straty przez banki lub firmy ubezpieczeniowe. Nie oznacza to jednak, że na amerykańskich aukcjach można kupować wyłącznie fabrycznie nowe samochody.

Na tej aukcji amerykańskiej można znaleźć samochody, które są w stanie uszkodzonym, zepsute lub mają problemy techniczne. Również na amerykańskiej aukcji Ubezpieczenie Auto Aukcja można znaleźć nie tylko samochody, ale różne pojazdy. Na przykład samochody ciężarowe, pojazdy silnikowe, pojazdy morskie i pojazdy rolnicze.

Na IAAI obowiązują ścisłe kontrole partii. Znalezienie pojazdów, które nie pasują do tego opisu jest prawie niemożliwe. Jest to jedna z najbardziej popularnych aukcji w Stanach Zjednoczonych, która zajmuje się sprzedażą używanych pojazdów. Wiele pojazdów jest importowanych do Europy z tego domu aukcyjnego. Ta aukcja jest uważana za jedną z najbardziej godnych zaufania w USA.

Serwis aukcyjny ADESA

nas aukcje samochodowe Adesa

Adesa aukcje samochodowe

Ta aukcja internetowa rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku. Obecnie firma zatrudnia ponad 11 tys. pracowników. Do atutów aukcji należą jedne z najniższych opłat w Stanach Zjednoczonych oraz możliwość sprawdzenia historii każdego pojazdu.

Licencjonowani dealerzy, którzy nabywają pojazdy w dużych ilościach poprzez system "trade-in", mogą uczestniczyć w licytacji aukcyjnej. Licytacje są przyjmowane online. Organizator aukcji dokładnie sprawdza każdy pojazd przed jego sprzedażą. Dokonuje tego wykwalifikowany inspektor techniczny, który wydaje opinię o jego stanie. W wyniku oględzin ustalana jest przybliżona cena, a następnie samochód jest wysyłany na aukcję.

Kupujących przyciąga m.in. przejrzystość transakcji na tej działce. Przecież wśród działek są "atrapy", "utopione", samochody, które padły ofiarą wandali. Organizatorzy nie robią z tego tajemnicy. Przed zakończeniem aukcji nabywca może zapoznać się z historią pojazdu, a także otrzymać szczegółowy raport ze zdjęciami. W razie potrzeby można zlecić mycie samochodu lub drobne naprawy.

Serwis aukcyjny American Auto Auctions (AAA)

nas aukcje samochodowe America's Auto Auction

AAA aukcje samochodowe

Tutaj można kupić używane samochody wszystkich marek i modeli. Kupującym jest oferowany przyjemny interfejs oficjalnej strony internetowej firmy. Warto również zwrócić uwagę na dwie inne platformy internetowe, na których można kupić używane samochody z USA.

America's Auto Auction to nazwa, która oznacza America's Insurance Auction. Z nazwy można wywnioskować, że główną specyfiką aukcji jest to, że jest to wystawa do sprzedaży pojazdów, które firmy ubezpieczeniowe i banki spisują na straty. Często są to pokazy rozbitych pojazdów, o dowolnym stopniu uszkodzenia. Na tej aukcji często oferowane są do sprzedaży nie tylko samochody osobowe, ale również łodzie, łodzie morskie i rzeczne, motocykle, pojazdy rolnicze, maszyny budowlane itp.

Serwis aukcyjny Cars.com

nas aukcje samochodowe Сars.com

cars.com aukcja samochodowa

Strona Сars.com jest bardzo popularna zarówno w USA, jak i na całym świecie. Oferuje ona duży wybór pojazdów. Są tu samochody, autobusy, motocykle, skutery zwykłe i śnieżne, ciężarówki, a nawet motorowery.

Na tej aukcji można znaleźć zarówno pojazdy nowe, jak i używane. Istnieje również dobry wybór pojazdów używanych. Proces zakupu samochodu na aukcji amerykańskiej Aukcje amerykańskie samochodów i pojazdów są dostępne dla wszystkich naszych rodaków.

Cars.com jest wiodącym dostawcą w branży motoryzacyjnej, który łączy nabywców i sprzedawców samochodów. Firma została założona w 1998 roku w Chicago. Aukcja zapewnia nabywcom dane dealera i niezbędne zasoby. Dzięki swoim narzędziom Cars.com pomaga Ci podjąć świadomą decyzję o zakupie pojazdu.

Dzięki nowoczesnej platformie Cars.com umożliwia dealerom i producentom na szybko zmieniającym się rynku wywieranie wpływu na gotowych do zakupu nabywców, zwiększając jednocześnie obroty i udział w rynku.

Serwis aukcyjny Cars For Sale

Aukcja samochodów w USA Cars For Sale

Cars For Sale auta aukcja

Cars For Sale posiada w swojej ofercie ogromną różnorodność pojazdów używanych. Istnieją pojazdy poważnie uszkodzone, jak również samochody z minimalnymi uszkodzeniami z drobnych wypadków.

Na stronie można znaleźć odpowiedni samochód według typu nadwozia, marki, modelu, ceny minimalnej i maksymalnej, przebiegu i lokalizacji samochodu. Na tej stronie internetowej można kupić samochody z USA z dostawą do Polski na najbardziej korzystnych warunkach.

Dlaczego opłaca się kupować samochody na aukcjach w USA?

kup samochód na aukcji

kup samochód na aukcji

Dziś strony internetowe do sprzedaży samochodów w USA mają duży popyt wśród naszych współobywateli. Wynika to z korzyści, jakie można uzyskać zamawiając samochód ze Stanów Zjednoczonych. Wśród tych zalet można wymienić następujące:

⭐ Atrakcyjne ceny samochodów używanych. Nawet mimo kosztów transportu, odprawy celnej i naprawy pojazdu (w przypadku zakupu uszkodzonego samochodu), łączna cena samochodu używanego będzie nieco niższa od tego, co jest oferowane na rynku.

⭐ Możliwość uzyskania niezawodnego i wysokiej jakości samochodu. Na amerykańskich aukcjach można znaleźć samochody z niskim przebiegiem, bogatym wyposażeniem i w dobrym stanie. Właściciele w USA utrzymują swoje pojazdy w dobrym stanie, regularnie je konserwują i używają paliwa dobrej jakości.

⭐ Zakres obfitości. Bogactwo ofert mile zaskoczy każdego. Na rynku amerykańskim można znaleźć modele, które po prostu do nas nie trafiają - zdobądź pojazdy z prawdziwym przebiegiem. Prawo w Ameryce przewiduje duże kary za próbę cofnięcia przebiegu.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Okaziciel certyfikatu będzie mógł zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna