Auta z Korei do Polski

W katalogu samochodów z Korei znajdziesz i zamówisz auta używane i nowe. Specjaliści WestMotors codziennie wybierają najbardziej opłacalne oferty dla naszych klientów w Polsce.

⭐ Dobierzemy samochód z każdym rodzajem paliwa: gazem, benzyną, dieslem, elektryczny

⭐ Dostarczamy nowe i używane auta od razu z Korei. Przywieziemy samochód cały z Korei za cenę znacznie niższa, niż cena rynkowa.

⭐ Dostarczymy z Korei auta marek europejskich: Audi, Mercedes-Benz, BMW, VW I inne bardziej rzadkie auta, np.: AMG 63, Urus Lamborgini i samochody sportowe McLaren.

🚚 Dostawy z Korei zajmują: od 3 miesięcy.

   

Dlaczego kupować auta z Korei?

Wybierz WestMotors - o automobilach wiemy bardzo dużo!

samochody z korei

Jak kupić samochód w dobrym wyposażeniu ta przy tym zaoszczędzić? Przez wiele lat wszyscy kupowali samochody na aukcjach z USA naprawiali te auta ta na duże benzynowe silniki zakładali gaz. Zakładanie gazu wychodziło nie takie drogie a zyski na paliwie pokrywali różnice.

Można jeszcze kupić samochód z europy w dieslu z niewielkim przebiegiem ale takie auto wychodzi drożej. Od niedawna jest nowa ciekawa alternatywa całe (nie bite) auta z Korei. Korea ma ciekawy rynek, pewien ekskluzywnych samochodów których nie spotkasz na rynku światowym!

Na przykład można zamówić SUV Hyundai Palisade z minimalnym przebiegiem który będzie dobrym konkurentem Cadillac Escalade lub Lincoln Aviator. Ostatnio dużą popularnością cieszą się także Hyundai Staria, Hyundai Kona i Kia K3 - modele, które z założenia nie znajdują się na drogach, co oznacza, że będą wyróżniać się na terenie twojego miasta.

Kolejnym ważnym punktem przy zakupie auta z Korei jest wybór auta z fabrycznym silnikiem LPI. Ekologia kraju to ważna kwestia dla Koreańczyków, dlatego rozwój transportu spełnia wybrane standardy. Na przykład nowe auto z gazem można kupić wy wychodząc ze swojego smartfona. Ale tak samo większa ilość samochodów mają silniki w diesel, korea nie jedyny kraj który lubi oszczędzać

Co nam zostaje się w końcu? Bogaty wybór aut wyprodukowanych wyłącznie dla rynku Kraju z fabrycznym gazem lub dieslem (ale będzie trochę droższy) z niewielkim przebiegiem ta idealnym stanem technicznym w korei do samochodów ludzi odnoszą się lepiej niż w niemczech! Bogate Wyposażenie i lepsza jakość montażu w porównaniu z analogami dla innych krajów, w tym USA.

samochody z Korei
samochody z Korei

Można powiedzieć że auta z korei są takim wariantem hybrydowym w porównaniu do ameryki, podobny czas dostawy (3-4 mieś) dostawa morska! przy tym oszczędność na takim aucie dochodzi do 40%!

Jeśli jesteś gotowy do takiego auta WestMotors tobie w tym pomoże, zostaw nam wiadomość a my do ciebie zadzwonimy! Wybieramy dla ciebie samochód, tak naprawde nie robisz nic my wszystko załatwiamy. pracujemy na Największych placach Korei tylko za pośrednictwem licencjonowanych i certyfikowanych dealerów, zawsze sprawdzamy samochód przed zakupem (zarówno nowy jak i używany), pomożemy w odprawie celnej i przejmiemy podatek VAT. I oczywiście zaczynamy pracę dopiero po zawarciu umowy, a nasi specjaliści mogą w każdej chwili odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Jak przebiega procedura wyboru i zakupu auta z Korei?

Wybór samochodu według parametrów

Po podpisaniu umowy dokonujemy selekcji samochodów w oparciu o indywidualne wymagania klienta. Współpracujemy ze wszystkimi największymi europejskimi aukcjami oraz z dealerami, co zapewnia naszym klientom szeroki wybór samochodów.

Zakup samochodu

Na aukcjach licytujemy tylko takie przedmioty, które w pełni zadowalają Twoje potrzeby. Jeśli wygramy przedmiot aukcji, otrzymasz pełny raport z transakcji, a faktura za pojazd zostanie wystawiona w ciągu 24 godzin. Faktura zostanie wystawiona w euro. Do zapłaty potrzebny jest dowód osobisty, faktura i wymagana kwota w euro.

Dostawa samochodu

W ciągu 2-4 tygodni po zakupie automobilu jest dostarczany do Polskę. Współpracujemy bezpośrednio z przewoźnikiem, dzięki czemu otrzymujesz najlepsze warunki dostawy Twojego autamobile dokładnie na czas. Dostawa samochodu może być również dostarczona do innych krajów. Wszystkie samochody są fotografowane na każdym etapie transportu i ubezpieczone przez przewoźników na wypadek nieszczęśliwego wypadku.

Odprawa celna i rejestracja pojazdów

Zajmujemy się odprawą celną "pod klucz", załatwiamy wszystkie formalności, a Ty musisz tylko podpisać dokumenty. Członek naszego zespołu będzie Ci towarzyszył w celu uzyskania numerów rejestracyjnych.

Cena naszych usług to

od 3000 PLN netto


 • Znajdziemy dla Ciebie samochód na aukcji oraz w katalogach w USA, Korei i Chinach zgodny z Twoimi oczekiwaniami
 • Sprawdzimy dla Ciebie historię wybranego samochodu
 • Wyliczymy koszt pojazdu wraz z kosztami sprowadzenia
 • Kompleksowo doradzimy i pomożemy w zakupie samochodu
 • Dostarczymy zakupiony pojazd w wyznaczone przez Ciebie miejsce w Polsce oraz innych krajach UE
 • Pomożemy z rejestracją auta w Polsce
 • Współpracujemy również z warsztatami, w których możemy zlecić naprawę Twojego pojazdu
 • *do kwoty netto należy doliczyć 23% VAT

Często zadawane pytania

 • Nie! Auto z fabryczną instalacją gazową (LPG ) daje swoje plusy pomimo że jest oszczędne. Z uwagi na to, że gaz spala się wolniej niż Benzyna, zmniejsza się obciążenie Silnika, olej nie upłynnia po korbowodzie , dzięki czemu żywotność silnika wydłuża się około 2 razy.

 • Istnieje także przekonanie, że montaż instalacji LPG wpływa na zmniejszenie mocy silnika. Fakty zaś mówią jasno: spadek mocy wynosi zaledwie ok. 4 proc., których przeciętny kierowca nie jest w stanie odczuć w trakcie jazdy.

 • Nie, rynek koreański oferuje ogromną różnorodność samochodów, w tym BMW, Volkswagen, Renault, Chevrolet, Mercedes-Benz i inne. Dodatkowo Nasza firma może pomóc w zakupie ekskluzywnych aut, które dostępne są tylko na rynku koreańskim.

 • Tak, są popularne modele takie jak: BMW i3 BEV, Chevrolet Bolt, Hyundai Kona EV, a także Elektromobile od Tesli i Hyundai. Ponadto na rynku południowokoreańskim są nawet samochody typu muscle cars, takie jak Chevrolet Camaro.

 • To nie jest prawda. Rynek samochodów w Korei oferuje zarówno jak nowe auta u dealerów, tak i używane. W koreańskich aukcjach można łatwo znaleźć samochody z małym przebiegiem, który nasza firma z chęcią kupi dla was!

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna