Śledzenie kontenerów

Uzyskaj pełną informację o kontenerze, dacie przyjazdu i zdjęciu samochodu

Wpisz VIN samochodu i kliknij znajdź kontener. Otrzymasz szczegółowe informacje o kontenerze, terminie przybycia, wyposażeniu i zdjęciach.

* Drodzy użytkownicy! Serwis działa w trybie testowym. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z usługą lub pytania, skontaktuj się z menadżerem.

Jak to działa?

WESTMOTORS pomoże Ci namierzyć samochód zamówiony w USA i innych krajach. Specjaliści firmy pomogą Ci dowiedzieć się, gdzie znajduje się pojazd w transporcie morskim. Po załadunku na statek każdy samochód otrzymuje swój własny kod VIN. Dzięki temu możesz śledzić samochód w czasie rzeczywistym. W tym celu należy w odpowiednim polu wpisać wartość liczbową kodu VIN i kliknąć przycisk. Następnie wynik śledzenia zostanie wyświetlony na ekranie w tym samym oknie.

Klienci WESTMOTORS mogą dowiedzieć się:

  1. Kiedy i w jakim stanie samochód został zakupiony?
  2. Marka, model i rok produkcji samochodu
  3. Z jakiego portu wysłano kontener i dokąd jest transportowany?
  4. Która firma transportowa realizuje transport?

Ponadto aktywując elektroniczne śledzenie samochodu, Klient może poznać numer zamówienia i bezpośredni kod kontenera, w którym zapakowane jest auto. Wszystkie te informacje będą potrzebne, jeśli pojawią się problemy z dostawą Twojego zakupu.

Śledzenie samochodów za pomocą WESTMOTORS

Kontaktując się ze specjalistami WESTMOTORS, możesz nie tylko dowiedzieć się, gdzie znajduje się zamówienie, ale także otrzymać inne przydatne informacje. Przed wysyłką pojazdu firma spedycyjna wykona zdjęcia potwierdzające, że pojazd przybył do portu i jest gotowy do wysyłki.

Zazwyczaj śledzenie pojazdów staje się możliwe natychmiast po opuszczeniu portu przez statek z kontenerem. Należy pamiętać: danych uzyskanych za pomocą kodu VIN nie można nazwać w 100% dokładnymi, ponieważ system namierzania statku czasami przekazuje informacje z opóźnieniem lub niedokładnie.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna