Zakup samochodów z USA

Specjaliści Westmotors pomogą Ci wybrać i dostarczyć samochód z USA do Polski.

⭐ Pracujemy tylko na podstawie oficjalnej umowy i towarzyszymy klientowi na wszystkich etapach zakupu samochodu.

⭐ Eksperci WestMotors pomogą Państwu uzyskać najdokładniejsze informacje o historii, właścicielach i stanie technicznym samochodu z Ameryki. Znajdziemy samochód Twoich marzeń!

   

Etapy zakupu auta z USA z westmotors

1. Konsultacja wstępna

Pierwsza konsultacja z waszym osobistym menedżerem, na której dowiesz się: ile kosztuje wybrany przez Ciebie samochód na różnych aukcjach, jakie samochody lepiej wybrać na aukcji, ile możesz zaoszczędzić kupując dany samochód, a także cenę, terminy i etapy dostawy samochodu do Polski.

2. Podpisanie umowy i płatność za usługi Westmotors

Po podjęciu przez Klienta decyzji o współpracy z naszą firmą, zawieramy umowę na usługi i wystawiamy fakturę do zapłaty. Nie pobieramy od klienta dodatkowej KAUCJI - zapłata za nasze usługi jest Kaucją w przypadku braku wykupu samochodu przez Klienta po wygranym lota.

3. Dobór lota i udział w aukcji

Na tym etapie nasi klienci współpracują bezpośrednio z naszym specjalistą, który wybiera lota, sprawdza historię i wysyła do klienta do wyboru. Po wybraniu bierze udział w aukcji jako przedstawiciel klienta. Po wygraniu lota klient płaci za samochód bezpośrednio do platformy aukcjinej.

4. Dostawa i odprawa celna samochodu

Po zapłaceniu za samochód organizujemy proces dostawy: z miejsca sprzedazy do portu w USA, dalej drogą morską do portu w Europie. A także bierzemy na siebie całą organizację odprawy celnej, załadunku / załadunku samochodów do kontenerów, obiegu dokumentów i rozwiązywania innych powiązanych kwestij.

5. Dostawa do Polski

Po otrzymaniu wszystkich dokumentów i płatności zorganizujemy dostawę samochodu na adres wskazany przez Klienta. Może to być Serwis samochodowy lub dowolny inny adres. Doradzamy również naszym klientom w kwestii wyboru firmy remontowej.

Zakup samochodów z Ameryki z dostawą do Polski

wybór używanych samochodów z Ameryki

wybór aut z USA

Rynek samochodów używanych w Polski często oferuje auta, których cena nie jest porównywalna z ich stanem i wyposażeniem, a kierowcy muszą wybierać pojazdy za granicą. W związku z tym, obecnie usługa dopasowania samochodów z Ameryki jest bardzo poszukiwana. Kupując samochód z USA, klient otrzymuje pojazd, który w stosunku cena/jakość jest lepszy od swoich odpowiedników w Warszawie. Specjaliści z Westmotors pomogą Ci wybrać i dostarczyć samochód z USA. Dla wygody pracujemy tylko na podstawie oficjalnej umowy i towarzyszymy klientowi na wszystkich etapach zakupu samochodu.

Licencja Dealera na udział w aukcjach

Amerykańskie platformy aukcyjne wymagają licencji dealera, aby kupić pojazd po dobrej cenie. WestMotors posiada niezbędne dokumenty, aby pomóc naszym klientom zarówno w dużych aukcjach, jak i w bardziej skomplikowanych. Należna opłata aukcyjna będzie niższa niż w przypadku samodzielnego zakupu samochodu.

WestMotors ma bezpośrednie relacje z firmami przewozowymi, a to oznacza, że nasi klienci nie będą musieli płacić za żadnych pośredników w tranzycie. Ale to nie jest główna zaleta!

Główne zalety zakupu samochodu z USA

⭐ Ekskluzywność

Wiele modeli jest produkowanych tylko na rynek amerykański, więc rzadko można je zobaczyć w sprzedaży.

⭐ Okazyjna cena

Duża konkurencja na amerykańskim rynku samochodowym prowadzi do znacznych obniżek cen. W rezultacie dobrze wyposażony i lekko uszkodzony sedan klasy D można kupić na amerykańskich aukcjach za cenę niedrogiego samochodu kompaktowego.

⭐ Dobry stan techniczny

Dzięki wysokiej jakości paliwa, serwisowaniu przez oficjalnych dealerów i dobrym drogom, amerykańskie samochody, przy tym samym przebiegu, są na ogół w lepszym stanie niż ich odpowiedniki w Polsce.

⭐ Bogate wyposażenie samochodu

Amerykańscy kierowcy są dość wymagający w stosunku do komfortu i bezpieczeństwa swoich pojazdów. Dlatego większość amerykańskich samochodów posiada pełny pakiet elektryczny, klimatyzację, nowoczesny system multimedialny, tempomat i inne opcje nawet przy minimalnym wyposażeniu.

⭐ Duży wybór pojazdów

Dzięki szerokiej gamie dostępnych pojazdów, w każdym segmencie cenowym można znaleźć odpowiedni pojazd. Przy zakupie używanego pojazdu ważne jest posiadanie kompleksowych informacji na jego temat, dlatego pracownicy WestMotors gromadzą dane o pojazdach w specjalistycznych bazach danych. W ten sposób można uzyskać najdokładniejsze informacje o historii, liczbie poprzednich właścicieli i stanie technicznym pojazdu.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocje można uzyskać u naszych menedżerów.

Szybka płatność

Już masz podpisaną umowę z naszą firmą? Zapłać za usługi w dniu zawarcia umowy i otrzymaj 10% rabatu od kosztów uslug!!!

Wspólny zakup

Kup samochód z przyjacielem i zyskaj aż 20% rabatu na nasze usługi dla każdego!

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna

Zapraszamy do naszego biura w Warszawie

Warszawa, al. Prymasa Tysiąclecia 76C, lok.14

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek z 9:00 do 18:00

📱 +48(577)777-852

📱 +48(577)777-642

WESTMOTORS NEWS

Pierwsze spojrzenie na nową generację Hondy Accord

Całkowicie odnowiony Accord 11. generacji jest oparty na poprzednim modelu, który był jednym z najlepszych w segmencie sedanów średniej wielkości i pomimo pewny...

Porównanie Forda F-150 PowerBoost, Ram 1500 i Toyoty Tundra TRD Pro

W dzisiejszym porównaniu biorą udział trzy pełnowymiarowe przetworniki, z których każdy jest nieco naelektryzowany....

Porównanie crossoverów Honda HR-V i Toyota Corolla Cross

W tej bitwie na ringu spotkają się dwa subkompaktowe crossovery producentów znanych z praktycznych, niedrogich i ekonomicznych samochodów kompaktowych. W jednym...

Honda wprowadziła nową generację Accorda 11

Poprzednie generacje Hondy Accord, w dość przystępnej cenie, sprawiały wrażenie samochodu premium, a nowy model Accord 2023 jeszcze bardziej zbliża się do segme...

Volvo prezentuje nowy flagowy elektryczny crossover EX90

Volvo z dumą twierdzi, że jego obecna gama pojazdów jest w pełni zelektryfikowana, co oznacza, że każdy pojazd, również z silnikiem spalinowym, ma komponenty za...

Pierwsze spojrzenie na 2023 BMW 760i xDrive

W gamie BMW w centrum uwagi znalazł się w pełni elektryczny i7 i łatwo przegapić modele ICE serii 7, które otrzymują odnowioną karoserię, różne nowe opcje i ule...

WestMotors organizuje promocję z okazji Nowego Roku!

W Nowy Rok - z nowym samochodem! Akcja trwa z 22 po 31 grudnia, więc pospieszcie się!...

Pierwsze spojrzenie na zaktualizowaną 2023 Kia Niro EV

Niewiele samochodów przechodzi tak drastyczne zmiany stylistyczne w nowym roku modelowym, jak po liftingu Kia Niro EV 2023. Jednocześnie, ku pewnemu rozczarowan...

Recenzja Seata Ateca

SEAT Ateca to stylowy, praktyczny i łatwy w prowadzeniu crossover. To doskonały wybór w klasie crossoverów średniej wielkości i godny konkurent dla Peugeota 300...

Król toru. Przegląd 2023 Porsche 911 GT3 RS

Tor Silverstone w Wielkiej Brytanii nawet przy suchej pogodzie nie jest odpowiedni dla osób o słabych nerwach, a podczas deszczu, jak to miało miejsce w dniu ja...

Pierwsze wrażenia z wyścigowego Forda Mustanga Mach-E 1400

Ford Mustang Mach-E GT Performance Edition stracił tytuł najszybszego Mach-E, ponieważ od dwóch lat ten tytuł należy do Mach-E 1400 i jest mało prawdopodobne, a...

Auto z USA

Kupić samochód w Polsce można na różne sposoby. Jeśli interesuje nas samochód używany, to są oczywiście dealerzy. Po przeciwległej stronie rynku znajdują się...