Zakup samochodów z USA

Specjaliści Westmotors pomogą Ci wybrać i dostarczyć samochód z USA do Polski.

⭐ Pracujemy tylko na podstawie oficjalnej umowy i towarzyszymy klientowi na wszystkich etapach zakupu samochodu.

⭐ Eksperci WestMotors pomogą Państwu uzyskać najdokładniejsze informacje o historii, właścicielach i stanie technicznym samochodu z Ameryki. Znajdziemy samochód Twoich marzeń!

   

Jak odbywa się zakup samochodu?

Chcesz kupić samochód z USA lub Europy, bo tak jest taniej? Nie wiesz jednak, jak uczestniczyć w aukcjach i obawiasz się, że możesz natknąć się na oszustów? I nadal masz wiele zmartwień związanych z odprawą celną, dostawą i rejestracją? Skontaktuj się z WestMotors - rozwiejemy Twoje obawy. Wybierz samochód i podaj wszystkie informacje o wybranym modelu: stan techniczny, przebieg, wygląd i jego historię.

Dobór według parametrów

W zależności od Państwa indywidualnych wymagań przeprowadzamy staranną selekcję opcji, zarówno na publicznych, jak i zamkniętych platformach aukcyjnych.

Sprawdzanie

Sprawdzamy sprzedawcę, historię pojazdu i dostępność dokumentów wymaganych przy eksporcie. Duże doświadczenie naszych ekspertów pozwala nam na tym etapie uniknąć ukrytych kosztów.

Licytacja

Licytujemy tylko te auta, które odpowiadają budżetowi i kryteriom naszych klientów. Jako duży partner zapewniamy naszym klientom wszystkie benefity platformy aukcyjnej oraz najniższe opłaty dla oferentów.

Płatność

W przypadku wygrania przedmiotu, cenę oraz opłatę aukcyjną należy uiścić w ciągu 2 dni roboczych. Płatność musi być dokonana przez klienta bezpośrednio do USA lub Europy.

Dostawa

Dostawa pojazdu z miejsca aukcji do portu wyjściowego jest realizowana przez certyfikowanych partnerów spedycyjnych na pokładzie pojazdu transportowego. Dodatkowe zdjęcia wykonujemy przed załadunkiem pojazdu do kontenera.

Odprawa celna

Oferujemy odprawę celną "pod klucz". Nasz przedstawiciel na terminalu celnym zajmie się wszystkimi dokumentami, a Ty będziesz musiał je tylko podpisać.

Zakup samochodów z Ameryki z dostawą do Polski

wybór używanych samochodów z Ameryki

wybór aut z USA

Rynek samochodów używanych w Polski często oferuje auta, których cena nie jest porównywalna z ich stanem i wyposażeniem, a kierowcy muszą wybierać pojazdy za granicą. W związku z tym, obecnie usługa dopasowania samochodów z Ameryki jest bardzo poszukiwana. Kupując samochód z USA, klient otrzymuje pojazd, który w stosunku cena/jakość jest lepszy od swoich odpowiedników w Warszawie. Specjaliści z Westmotors pomogą Ci wybrać i dostarczyć samochód z USA. Dla wygody pracujemy tylko na podstawie oficjalnej umowy i towarzyszymy klientowi na wszystkich etapach zakupu samochodu.

Licencja Dealera na udział w aukcjach

Amerykańskie platformy aukcyjne wymagają licencji dealera, aby kupić pojazd po dobrej cenie. WestMotors posiada niezbędne dokumenty, aby pomóc naszym klientom zarówno w dużych aukcjach, jak i w bardziej skomplikowanych. Należna opłata aukcyjna będzie niższa niż w przypadku samodzielnego zakupu samochodu.

WestMotors ma bezpośrednie relacje z firmami przewozowymi, a to oznacza, że nasi klienci nie będą musieli płacić za żadnych pośredników w tranzycie. Ale to nie jest główna zaleta!

Główne zalety zakupu samochodu z USA

⭐ Ekskluzywność

Wiele modeli jest produkowanych tylko na rynek amerykański, więc rzadko można je zobaczyć w sprzedaży.

⭐ Okazyjna cena

Duża konkurencja na amerykańskim rynku samochodowym prowadzi do znacznych obniżek cen. W rezultacie dobrze wyposażony i lekko uszkodzony sedan klasy D można kupić na amerykańskich aukcjach za cenę niedrogiego samochodu kompaktowego.

⭐ Dobry stan techniczny

Dzięki wysokiej jakości paliwa, serwisowaniu przez oficjalnych dealerów i dobrym drogom, amerykańskie samochody, przy tym samym przebiegu, są na ogół w lepszym stanie niż ich odpowiedniki w Polsce.

⭐ Bogate wyposażenie samochodu

Amerykańscy kierowcy są dość wymagający w stosunku do komfortu i bezpieczeństwa swoich pojazdów. Dlatego większość amerykańskich samochodów posiada pełny pakiet elektryczny, klimatyzację, nowoczesny system multimedialny, tempomat i inne opcje nawet przy minimalnym wyposażeniu.

⭐ Duży wybór pojazdów

Dzięki szerokiej gamie dostępnych pojazdów, w każdym segmencie cenowym można znaleźć odpowiedni pojazd. Przy zakupie używanego pojazdu ważne jest posiadanie kompleksowych informacji na jego temat, dlatego pracownicy WestMotors gromadzą dane o pojazdach w specjalistycznych bazach danych. W ten sposób można uzyskać najdokładniejsze informacje o historii, liczbie poprzednich właścicieli i stanie technicznym pojazdu.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Skorzystaj z oferty znalezienia już teraz!

Sprawdź 3 opcje, których potrzebujesz: Rodzaj paliwa, Typ nadwozia i budżet.

Otrzymasz kilka opłacalnych opcji samochodu, które najlepiej odpowiadają Twoim wymaganiom i rynkowi Polska.

Minimalny budżet na opłacalny zakup samochodu „pod klucz” (wraz z dostawą i odprawą celną) wynosi 50 000 PLN

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna

Последние материалы из блога

Популярные запросы наших клиентов

авто из Китая пригнать авто авто из германии автомобили из германии