Import aut z USA

Kupimy i przetransportujemy Twój auto z USA do Polski po najlepszej cenie w możliwie najkrótszym czasie!

DORADZTWO - Pomagamy przy wyborze i wyszukaniu auta z USA DORADZTWO - Pomagamy przy wyborze i wyszukaniu auta z USA

LICYTACJE - Bierzemy udział w aukcjach i licytacjach w imieniu kupującego LICYTACJE - Bierzemy udział w aukcjach i licytacjach w imieniu kupującego

TRANSPORT - Organizujemy transport aut z USA pod dom TRANSPORT - Organizujemy transport aut z USA pod dom

ODPRAWA CELNA - Przeprowadzamy odprawy i opłaty celne auta ODPRAWA CELNA - Przeprowadzamy odprawy i opłaty celne auta

   

Najlepsza lista dochodowych aut do zakupu w Ameryce

Dowiedz się, ile będzie kosztowała dostawa twojego auta do Polski

Kalkulator kosztów
Historia sprzedaży samochodów
Śledzenie kontenerów

Kalkulator kosztów

Policz: koszt opłaty aukcyjnej, koszt wysyłki drogą lądową i morską, odprawę celną, podatek i podatek VAT

Oblicz koszty

Etapy zakupu auta z WESTMOTORS

1. KONSULTACJA WSTĘPNA

Pierwsza konsultacja z waszym osobistym menedżerem, na której dowiesz się: ile kosztuje wybrany przez Ciebie samochód na różnych aukcjach, jakie samochody lepiej wybrać na aukcji, ile możesz zaoszczędzić kupując dany samochód, a także cenę, terminy i etapy dostawy samochodu do Polski.

2. PODPISANIE UMOWY I PŁATNOŚĆ ZA USŁUGI WESTMOTORS

Po podjęciu przez Klienta decyzji o współpracy z naszą firmą, zawieramy umowę na usługi i wystawiamy fakturę do zapłaty. Nie pobieramy od klienta dodatkowej KAUCJI - zapłata za nasze usługi jest Kaucją w przypadku braku wykupu samochodu przez Klienta po wygranej aukcji.

3. DOBÓR LOTA I UDZIAŁ W AUKCJI

Na tym etapie nasi klienci współpracują bezpośrednio z naszym specjalistą, który wybiera aukcje, sprawdza historię i wysyła do klienta do wglądu. Po wybraniu bierze udział w aukcji jako przedstawiciel klienta. Po wygraniu aukcji klient płaci za samochód bezpośrednio do platformy aukcyjnej.

4. DOSTAWA I ODPRAWA CELNA SAMOCHODU

Po zapłaceniu za samochód organizujemy proces dostawy: z miejsca sprzedazy do portu w USA, dalej drogą morską do portu w Europie. A także bierzemy na siebie całą organizację odprawy celnej, załadunku / rozładunku samochodów do kontenerów, obiegu dokumentów i rozwiązywania innych powiązanych kwestii.

5. DOSTAWA DO POLSKI

Po otrzymaniu wszystkich dokumentów i płatności zorganizujemy dostawę samochodu na wskazany przez klienta adres. Może to być serwis samochodowy lub dowolny inny adres. Doradzamy również naszym klientom w kwestii wyboru firmy świadczącej usługi naprawy.