2024 Jeep Wagoneer s staje się coraz wyraźniejszy w miarę zbliżania się daty pokazu - 30 maja

maj 27, 2024

Jeep

Nowe wideo teaserowe potwierdza dodatkowe specyfikacje elektrycznego Wagoneera, którego produkcja ma rozpocząć się jesienią tego roku.

Już wiedzieliśmy, że Wagoneer S będzie pierwszym w pełni elektrycznym samochodem Jeepa sprzedawanym amerykańskiej publiczności. Jednak wraz z zbliżającą się premierą elektrycznego Wagoneera - 30 maja - Jeep opublikował wideo teaserowe, które potwierdza dodatkowe specyfikacje i kilka innych szczegółów, w tym, że będzie to model na rok 2024, a nie 2025.

scale_1200.jpeg

Niemal dwuminutowe wideo, opublikowane na YouTube i innych kontach Jeepa w mediach społecznościowych, zostało nakręcone na torze wyścigowym Willow Springs w Kalifornii. Na początku filmu pojawia się krótkie ostrzeżenie, że jest to "inscenizacja", co z pewnością zapowiada ton filmu. Film można obejrzeć samodzielnie, jeśli chcesz. Ale w skrócie, przedstawia on Jeepa Wagoneer S ścigającego się z Teslą Model Y Performance w ustawionej na pokaz wyścigu.

Zwycięzca nie jest jasno określony w filmie, ale na ostatnim zdjęciu widać, że Wagoneer S nieco wyprzedza Teslę. Jeep podaje deklarowany czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynoszący 3,4 sekundy, co jest o dziesiątą sekundy szybsze niż wcześniej podawano. Dzięki silnikowi elektrycznemu na każdej osi, napęd na cztery koła Wagoneer S będzie miał moc 600 koni mechanicznych. Ta liczba była już wcześniej znana, ale moment obrotowy 837 Nm jest nową informacją. Jest to również o 38 Nm mniej niż Jeep Grand Cherokee Trackhawk z silnikiem Hellcat V-8, który zmartwychwstał, aby na chwilę pojawić się w filmie.

2024-Jeep-Wagoneer-S-EV-SUV-2.jpg

Po raz pierwszy prezentując koncept Wagoneer S w 2022 roku, Jeep mówił o docelowym zasięgu 640 km. Od tego czasu ta ocena odeszła w zapomnienie, podobnie jak silnik Hemi V-8, a teraz Jeep spodziewa się, że elektryczny Wagoneer będzie mógł pokonać "ponad 480 km" na jednym ładowaniu, gdy rozpocznie się jego produkcja.

Oczekujemy również, że dowiemy się więcej szczegółów po prezentacji Jeepa Wagoneer S 2024 na następny tydzień. Bądźcie na bieżąco!

Chcesz kupić auto z zagranicy z zyskiem?

Skontaktuj się z WESTMOTORS, na pewno pomożemy.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna