Genesis mogło stworzyć najlepszy pojazd do przewozu psów

maj 24, 2024

Genesis

Według badania CarGurus i Uniwersytetu Lincolna z 2023 roku, psy czują się bardziej komfortowo podczas jazdy samochodem elektrycznym niż spalinowym. W porównaniu z samochodami benzynowymi, psy rzadziej odczuwają nudności, nadpobudliwość i inne problemy. Po zapoznaniu się z wynikami tego eksperymentu, w którym testowano zarówno elektryczny, jak i spalinowy model GV70, firma Genesis postawiła przed swoimi projektantami zadanie stworzenia najbardziej luksusowego salonu dla czworonożnych przyjaciół. Rezultatem jest Genesis X Dog - idealny akcesoria do przewozu psów, kompatybilny z GV70 Electrified.

2024genesisgv70electrifieddogcarrierevsuv-15.jpg

Moduł dla psów montowany jest w bagażniku całkowicie elektrycznego GV70 i odpowiada wyrafinowanemu wnętrzu, z którego korzystają ludzie, ale jest również dostosowany do potrzeb Twojego czworonożnego członka rodziny. Wykorzystując technologię Vehicle-to-Load (V2L), posiada wszystko, co potrzebne, aby rozpieścić Twojego psa i zapewnić mu maksymalny komfort podczas odpoczynku.

Na przykład, znajduje się tu firmowa podgrzewana poduszka dla psów Genesis, a bezprzewodowy system audio Bluetooth pozwala psu słuchać muzyki i relaksujących dźwięków, a oświetlenie otoczenia zapewnia domową atmosferę podczas podróży samochodem. Aby zapewnić bezpieczeństwo Twojego czworonożnego przyjaciela, zastosowano antypoślizgowe powierzchnie i boczne ściany ze sztucznej skóry, które pasują do kolorystyki wnętrza Twojego GV70 Electrified, a cała konstrukcja jest mocowana za pomocą mechanizmu w podłodze bagażnika. Bezpieczeństwo psa zapewnia pas bezpieczeństwa, mocowany do wbudowanego w moduł punktu mocowania.

2024genesisgv70electrifieddogcarrierevsuv-3.jpg

Po przyjeździe do ulubionego parku dla psów, rozłóż wysuwane schody z lekkiego aluminium z teleskopowymi rurkami z włókna węglowego, aby ułatwić psu zejście. Jeśli Twój rozpieszczony piesek się ubrudzi, wbudowany system prysznica dla psów z sześciolitrowym zbiornikiem na wodę pod ciśnieniem pozwoli Ci zmyć z niego błoto i brud. Możesz również wysuszyć swojego szczeniaka za pomocą parowej suszarki elektrycznej, która również jest zasilana z systemu V2L GV70 Electrified. Tak, nawet ta suszarka jest specjalna i zapewnia optymalny przepływ powietrza i temperaturę, aby skrócić czas suszenia.

Po zakończeniu czyszczenia zarówno prysznic, jak i suszarkę można przechowywać w wodoodpornych pokrowcach wbudowanych w moduł. W module znajdują się również dodatkowe gniazdka elektryczne, dzięki czemu właściciele mogą podłączyć inne urządzenia zasilane prądem zmiennym. Oprócz modułu Genesis stworzył również parę obroży i smyczy dla psów z logo Genesis.

2024genesisgv70electrifieddogcarrierevsuv-1.jpg

W tej chwili moduł dla psów jest tylko koncepcją, ale sądząc po reakcji Elevena - cocker spaniela, którego Genesis wykorzystał do tej sesji zdjęciowej, wszystkie psy na świecie z niecierpliwością czekają, aż ta kabina stanie się rzeczywistością.

Chcesz kupić auto z zagranicy z zyskiem?

Skontaktuj się z WESTMOTORS, na pewno pomożemy.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna