Indian Challenger Limited 2021: moc, styl i pełnia wrażeń

sty 26, 2024

Indian

Indian Motorcycle, marka z bogatą historią i tradycją, przedstawia swoją nową perłę - motocykl Indian Challenger Limited 2021. Ten motocykl wciela w sobie ducha podróży, mocy i elegancji, oferując kierowcy pełny zestaw doznań i satysfakcji.

2021-indian-challenger-20.jpg

Indian Challenger Limited doskonale łączy w sobie agresywny styl i wyrafinowanie. Jego rozpoznawalny design uosabia siłę i autorytet. Szerokie linie, metalowe wykończenia i charakterystyczna atrapa chłodnicy nadają motocyklowi wygląd, który krzyczy o jego mocy i klasie.

Potężny silnik i osiągi

Sercem Indian Challenger Limited jest Thunderstroke 116, 4-suwowy silnik o pojemności 1890 cm³. Ta potężna maszyna jest w stanie wygenerować 122 KM i 173 Nm momentu obrotowego, co zapewnia niesamowite przyspieszenie i doskonałą dynamikę. System Ride Command z nowoczesnym ekranem dotykowym daje kierowcy pełną kontrolę nad funkcjonalnością i informacjami.

Komfort i technologie

Indian Challenger Limited oferuje komfortową jazdę dzięki wygodnemu siedzeniu, zawieszeniu amortyzującemu i zaawansowanym technologiom. Jest wyposażony w system adaptacyjnego tempomatu, system kontroli martwych punktów i technologię Smart Lean, która poprawia stabilność w zakrętach.

2021-indian-challenger-12.jpg

Wyrazisty dźwięk wydechu motocykla Indian Challenger Limited dodaje do ogólnego wrażenia. Silnik mówi swoim dźwiękiem, przypominając o tym, że przed tobą nie jest tylko motocykl, ale źródło siły i adrenaliny.

2021-indian-challenger-18.jpg

Indian Challenger Limited jest wyposażony w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, w tym system ABS i system kontroli trakcji. Te technologie zostały stworzone, aby zapewnić bezpieczeństwo jazdy nawet w trudnych warunkach.

Podsumowanie

Indian Challenger Limited 2021 to nie tylko motocykl, to dzieło sztuki, które ma zapewnić Ci niezapomniane motocyklowe przeżycie. Nowoczesne technologie, potężny silnik i elegancki design sprawiają, że jest on idealnym wyborem dla tych, którzy szukają perfekcji w świecie motocykli. Indian Challenger Limited to motocykl dla prawdziwych koneserów stylu, mocy i niepowtarzalnych wrażeń na drodze.

Chcesz kupić auto z zagranicy z zyskiem?

Skontaktuj się z WESTMOTORS, na pewno pomożemy.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna