Nowe spojrzenie na samochody kompaktowe: 2019 Ford fiesta SE

sty 10, 2024

Ford

2019 Ford Fiesta SE to zaskakująco atrakcyjny i kompaktowy samochód, który łączy w sobie innowacyjne funkcje z komfortem i wydajnością. Najnowsza wersja Fiesta ma wiele rewolucyjnych funkcji, które wyróżniają ją spośród innych samochodów w swojej klasie.

341861.jpg

Jedną z głównych cech Ford Fiesta SE jest jego doskonała technologia silnika, która zapewnia moc, niezawodność i ekonomię. Samochód jest wyposażony w zaawansowany 1,6-litrowy silnik Ti-VCT, który zapewnia maksymalną wydajność i doskonałe prowadzenie. Silnik ten pozwala samochodowi osiągnąć maksymalną prędkość i jednocześnie oszczędzać paliwo. Dzięki temu nowoczesnemu silnikowi właściciele Ford Fiesta SE mogą cieszyć się komfortowymi podróżami przy minimalnych kosztach eksploatacji.

Komfort i wygoda są również kluczowymi aspektami samochodu 2019 Ford Fiesta SE. Wnętrze jest zaprojektowane w nowoczesnym stylu, z wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi i innowacyjnymi technologiami. Projektanci Forda poświęcili szczególną uwagę każdej detalu, aby stworzyć ergonomiczne miejsce, które jest wygodne dla kierowcy i pasażerów. Fiesta SE oferuje przestronny salon z eleganckimi skórzanymi siedzeniami, regulowanymi kierownicą i zintegrowanym systemem multimedialnym SYNC 3. Pozwala to kierowcy łatwo zarządzać różnymi funkcjami samochodu, w tym nawigacją, systemem audio i wieloma innymi.

473093.jpg

Deska rozdzielcza Ford Fiesta SE jest wyposażona w zaawansowane technologie, takie jak inteligentny system dostępu do samochodu z rozrusznikiem silnika za pomocą przycisku, system klimatyzacji i modny wyświetlacz na konsoli centralnej. W Fiesta SE zadbano o każdy detal, aby zapewnić maksymalny komfort i wygodę pasażerom.

Bezpieczeństwo jest priorytetem dla Forda, a Fiesta SE nie jest wyjątkiem. Samochód jest wyposażony w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, które zapewniają ochronę kierowcy i pasażerów w każdych warunkach drogowych. Obejmuje to system stabilizacji toru jazdy, system wspomagania hamowania awaryjnego, poduszki powietrzne i technologie mające na celu zapobieganie kolizjom i zapewnienie maksymalnej ochrony.

341872.jpg

Najnowsza wersja Fiesta SE oferuje również wiele opcji do personalizacji i dodatkowego komfortu. Należą do nich pakiet nawigacji, kamera cofania, skórzane siedzenia, podgrzewane siedzenia i wiele innych. Właściciele samochodu mogą wybrać spośród różnych opcji, aby stworzyć samochód odpowiadający ich indywidualnym potrzebom i preferencjom.

341870.jpg

2019 Ford Fiesta SE to doskonały samochód, który prezentuje najnowsze osiągnięcia w branży motoryzacyjnej. Dzięki nowoczesnemu designowi, zaawansowanym technologiom i wygodzie, ten samochód stanie się niezastąpionym towarzyszem każdego kierowcy. Ford Fiesta SE oferuje niepowtarzalną kombinację prędkości, komfortu i bezpieczeństwa, co czyni go idealnym wyborem dla tych, którzy szukają samochodu klasy premium w kompaktowym wydaniu.

provided by openai

Chcesz kupić auto z zagranicy z zyskiem?

Skontaktuj się z WESTMOTORS, na pewno pomożemy.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna