Nowy poziom jazdy: Opel Astra 2019 i spersonalizowany komfort

sty 17, 2024

Opel

Opel Astra 2019 przyciąga uwagę nowoczesnym i stylowym designem. Od subtelnych linii po elegancką atrapę chłodnicy, ten samochód harmonijnie łączy w sobie sportową i elegancką sylwetkę. Nowy model jest dostępny w różnych kolorach nadwozia, co pozwala każdemu klientowi wybrać coś dla siebie. Przestrzeń wewnętrzna jest również przemyślana w najdrobniejszych szczegółach, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych wykończeń.

OPEL-Astra-5-Doors-6612_5.jpg

Opel Astra 2019 oferuje szeroki wybór silników, aby spełnić wszystkie potrzeby. Możesz wybrać silnik benzynowy, wysokoprężny lub hybrydowy, a także warianty o różnej mocy. Silniki benzynowe zapewniają płynną i mocną jazdę, podczas gdy silniki wysokoprężne wyróżniają się oszczędnością i wysoką wydajnością. Silniki hybrydowe pozwalają zmniejszyć emisję szkodliwych substancji i zużycie paliwa. Bez względu na wybrany silnik, Opel Astra 2019 oferuje doskonałą wydajność.

Imponujący komfort i zaawansowane technologie to to, co czyni Opela Astrę 2019 naprawdę wyjątkowym. Samochód jest wyposażony w nowoczesne systemy łączności i rozrywki, w tym ekran dotykowy z obsługą Apple CarPlay i Android Auto, nawigację, różne połączenia i wiele więcej. Komfortowe fotele i przestronne wnętrze sprawią, że poczujesz się jak w domu, nawet podczas długich podróży. Ponadto Opel Astra jest wyposażony w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, w tym system ostrzegania o zderzeniu i kamerę cofania.

opel-astra-2020-4.jpg

Bezpieczeństwo zawsze jest priorytetem w samochodach Opel i Opel Astra 2019 nie jest wyjątkiem. Samochód jest wyposażony w zaawansowane systemy aktywnej i pasywnej bezpieczeństwa, które pomagają zapobiegać wypadkom i chronić pasażerów, jeśli one jednak nastąpią. Niektóre z ważnych systemów bezpieczeństwa obejmują system kontroli trakcji i elektroniczny system stabilizacji, system monitorowania martwych punktów i system ostrzegania o opuszczaniu pasa ruchu. Bezpieczeństwo jest integralną częścią Opela Astry 2019.

OPEL-Astra-5-Doors-6612_7.jpg

Opel Astra 2019 to innowacyjny samochód, który łączy w sobie zaawansowane technologie, komfort i bezpieczeństwo. Bez względu na to, czego szukasz w samochodzie, Opel Astra oferuje szeroki wybór silników, stylowy design i wiele zaawansowanych funkcji. Ten samochód jest doskonałym wyborem dla wszystkich entuzjastów motoryzacji, którzy chcą kupić samochód nowej generacji.

provided by openai

Chcesz kupić auto z zagranicy z zyskiem?

Skontaktuj się z WESTMOTORS, na pewno pomożemy.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna