Szybkość i innowacja: 2020 Tesla Model 3 Performance Dual Motor w szczegółach

sty 15, 2024

Tesla

Tesla Model 3 Performance Dual Motor to samochód o mocnym silniku elektrycznym, który pozwala mu osiągać wysoką prędkość i łatwo przyspieszać. Jest wyposażony w dwa silniki, które zapewniają napęd na cztery koła, co czyni go świetnym wyborem dla właścicieli mieszkających w regionach o nieprzewidywalnej pogodzie lub z trudnymi warunkami drogowymi. Silniki pozwalają samochodowi rozpędzić się do 60 mil na godzinę w zaledwie 3,2 sekundy, co czyni go jednym z najszybszych samochodów elektrycznych na rynku.

2019-tesla-model-3-dual-motor-ltwrap-simari-116-edit-1651164151.jpg

Jednym z najbardziej imponujących aspektów Tesla Model 3 Performance Dual Motor jest jego zasięg na jednym ładowaniu. Według danych EPA ten samochód może przejechać do 322 mil na jednym ładowaniu, co czyni go jednym z najdalszych samochodów elektrycznych na rynku. Bateria samochodu ma pojemność 75 kWh i można ją szybko ładować na specjalnych stacjach superszybkiego ładowania Tesla. Oznacza to, że kierowcy mogą naładować akumulatory samochodu do 50% w zaledwie 20 minut.

2019-tesla-model-3-dual-motor-ltwrap-simari-425-1651164153.jpg

Tesla Model 3 Performance Dual Motor posiada również doskonały system hamulcowy z ceramicznymi tarczami, który zapewnia niezawodne i precyzyjne hamowanie. Tarcze hamulcowe ceramiczne są odporne na wysokie temperatury i zapewniają trwałość i skuteczność hamowania przez długi czas. Ponadto Dual Motor Performance jest wyposażony w system rekuperacji energii, który pozwala samochodowi ładować się z energii wytwarzanej podczas hamowania, wydłużając zasięg samochodu.

Design Tesla Model 3 Performance Dual Motor jest również godny uwagi. Łączy w sobie elegancję, sportową sylwetkę i innowacyjność. Światła LED z przodu i z tyłu nadają samochodowi nowoczesny i odważny wygląd. Nadwozie modelu 3 jest wykonane z lekkich i wytrzymałych materiałów, takich jak aluminium i stal o wysokiej wytrzymałości. To sprawia, że samochód jest lekki, ale jednocześnie zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i stabilności. Wnętrze modelu 3 jest również dopracowane w każdym szczególe, z wygodnymi i ergonomicznymi siedzeniami oraz przestronnym bagażnikiem.

2019-tesla-model-3-dual-motor-ltwrap-simari-381-edit-1651164153.jpg

Zalety Tesla Model 3 Performance Dual Motor trudno przecenić. Po pierwsze, jest to samochód zeroemisyjny, co czyni go przyjaznym dla środowiska i przyczynia się do walki ze zmianami klimatycznymi. Po drugie, ma niskie koszty eksploatacji, ponieważ ładowanie samochodu elektrycznego jest znacznie tańsze niż tankowanie benzyną. Ponadto Tesla Model 3 Performance Dual Motor oferuje szereg zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa, takich jak automatyczne hamowanie awaryjne i ostrzeżenie o zderzeniu. Wysoka wydajność i zasięg na jednym ładowaniu czynią ten samochód świetnym wyborem do długich podróży i codziennego użytku.

2019-tesla-model-3-dual-motor-215-1586950255.jpg

Podsumowując, Tesla Model 3 Performance Dual Motor jest jednym z najnowocześniejszych samochodów na rynku, oferując zaawansowane osiągnięcia technologiczne i czystość ekologiczną. Jego mocne silniki, zasięg na jednym ładowaniu i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa czynią go jednym z najlepszych wyborów dla entuzjastów motoryzacji o wysokich wymaganiach dotyczących wydajności.

provided by openai

Chcesz kupić auto z zagranicy z zyskiem?

Skontaktuj się z WESTMOTORS, na pewno pomożemy.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna