Wiodący crossover 2025 Infiniti QX80 otworzy zasłonę tajemnicy już w marcu

mar 06, 2024

Infiniti

Chociaż Infiniti trzyma większość informacji o nowym modelu w tajemnicy, już teraz wiemy, jak będzie wyglądał 2025 QX80. Topowy, luksusowy SUV Infiniti w obecnej wersji staje się coraz starszy, a jego następca został zapowiedziany w zeszłym roku na Pebble Beach w postaci konceptu QX Monograph. Już wkrótce, pod koniec marca, podczas targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku, zobaczymy seryjny model QX80, ale zanim to nastąpi, możecie podziwiać te zaciemnione zdjęcia zakamuflowanego prototypu.

Infiniti-QX80-teaser-5.jpg

Niedawno opublikowane na oficjalnym kanale YouTube Infiniti wideo i zdjęcia QX80 nowej generacji nie pozostawiają wiele miejsca na wyobraźnię. Dotyczy to szczególnie świateł przednich i tylnych, które wyglądają praktycznie identycznie jak te, które mogliśmy zobaczyć na koncepcie Monograph. Podobnie jest z wysokim, kanciastym dachem i dużym rozstawem osi, które stanowią ewolucję wyglądu obecnego QX80.

Infiniti-QX80-teaser-7.jpg

QX80, stworzony do konkurowania z innymi luksusowymi SUV-ami, takimi jak Cadillac Escalade, Lincoln Navigator, Jeep Grand Wagoneer i inne, jest de facto flagowym modelem Infiniti. Więcej informacji o silniku, wnętrzu i innych elementach nowego QX80 poznamy po jego oficjalnej prezentacji, która odbędzie się 20 marca. Bądźcie na bieżąco!

Chcesz kupić auto z zagranicy z zyskiem?

Skontaktuj się z WESTMOTORS, na pewno pomożemy.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna