Auta z Europy da Warszawa

Westmotors — oficjalny przedstawiciel
przedstawiciela exleasingcar Westmotors Sp. z o. o. Exleasingcar.com do Polsce

W naszym katalogu samochodów z Europy można znaleźć i zamówić używane samochody w średnich cenach z amerykańskich aukcji. Każdego dnia eksperci WestMotors wybierają najatrakcyjniejsze oferty dla polskiego rynku motoryzacyjnego. Polski.

⭐ Znajdziemy i dostarczymy samochód z Europy w ciągu 2-4 tygodni

⭐ Dostarczamy nowe i używane samochody z aukcji i od dealerów

⭐ Załatwimy zwrot VAT

   

Jakie samochody opłaca się kupować z Europy do Polski w 2022 roku?

Zespół WestMotors codziennie analizuje rynek motoryzacyjny Polski i Europy. Badamy podaż i popyt na automobilne Aukcje na świecie, wybierając najlepsze opcje. Specjalny dział WestMotors zajmuje się obsługą logistyczną i prawną dostawy autamobilu lub kontenera do wymaganego punktu. Zostaw zapytanie i uzyskaj pełne informacje o zakupie autamobilyi oraz szczegółową kalkulację!

Audi A6 z Europy

Audi A6 2018

"pod klucz" z Europy

od 23000€

BMW 3-Серии z Europy

BMW 3-Серии 2018

"pod klucz" z Europy

od 18000€

Renault Talisman z Europy

Renault Talisman 2018

"pod klucz" z Europy

od 14500€

Peugeot 3008 z Europy

Peugeot 3008 2018

"pod klucz" z Europy

od 18000€

Volkswagen Passat z Europy

Volkswagen Passat 2018

"pod klucz" z Europy

od 15000€

Ford Mondeo z Europy

Ford Mondeo 2018

"pod klucz" z Europy

od 14500€

Renault Espace z Europy

Renault Espace 2018

"pod klucz" z Europy

od 16000€

Ford Kuga z Europy

Ford Kuga 2018

"pod klucz" z Europy

od 17000€

Peugeot 308 z Europy

Peugeot 308 2018

"pod klucz" z Europy

od 12500€

Opel Astra z Europy

Opel Astra 2018

"pod klucz" z Europy

od 12500€

Citroen C4 Grand Picasso z Europy

Citroen C4 Grand Picasso 2018

"pod klucz" z Europy

od 14000€

Renault Kadjar z Europy

Renault Kadjar 2018

"pod klucz" z Europy

od 15000€

Dlaczego warto kupować samochody z Europy?

Wybierz Westmotors – jesteśmy ekspertami w samochodach!

samochód używany z przebiegiem z Europy
auta z Europy

Jeśli na przykład chcesz kupić kombi z silnikiem diesla, nie musisz spędzać całego dnia na amerykańskich aukcjach , ponieważ trudno jest tam znaleźć takie auto. Rynek europejski jest o wiele bardziej odpowiedni dla takich poszukiwań.

Europa zasadniczo różni się od USA - tam w modzie są oszczędne, ale komfortowe samochody. Najpopularniejsze typy nadwozia to kombi, minivany i crossovery, z szerokim wyborem silników diesla. Takie auta są wciąż popularne w Polsce, ponieważ są one idealnie dostosowane do codziennych zadań przeciętnego człowieka mającego rodzinę.

Europa zasadniczo różni się od USA - tam w modzie są oszczędne, ale wygodne samochody. Najpopularniejsze typy nadwozia to kombi, minivany i crossovery, z szerokim wyborem silników na diesla. Takie auta są wciąż popularne w Polsce, ponieważ są one idealnie dostosowane do codziennych zadań przeciętnego człowieka mającego rodzinę.

Nie należy również zapominać, że samochody zagraniczne produkowane dla Europy to nie te same samochody, które są produkowane i sprzedawane w Polsce. Samochody europejskie posiadają bogatsze wyposażenie, szerszą gamę silników, a niektóre modele nie są nawet eksportowane do innych krajów i są przeznaczone tylko na rynek lokalny.

Z reguły europejski rynek wtórny jest pełen ciekawych opcji, takich jak Volkswagen Passat, Skoda Octavia, Renault Kadjar, Citroen C4 i inne. Często można znaleźć atrakcyjne opcje cenowe tylko przy dużym przebiegu.

auta z Europy
auta z Europy

Jeśli chodzi o uszkodzenia i ewentualne usterki, tutaj również zazwyczaj nie ma problemów. Europejczycy są bardzo zdyscyplinowani, jeśli chodzi o przestrzeganie przepisów technicznych - nie pominą przeglądów technicznych, ani nie cofną liczniki przebiegu. To ostatnie jest prerogatywą handlarzy, jednak do nich samochód trafia tylko w ostatniej kolejności. Najpierw jest on przekazywany do firmy ubezpieczeniowej lub leasingowej albo z powrotem do dealerów, którzy później wystawiają go na aukcjach lub sprzedają na swoich placach.

Firma WestMotors nie korzysta z usług pośredników przy wyborze samochodów. Zawsze sprawdzamy pojazdy (zarówno nowe, jak i używane) przed zakupem, możemy zakupić pojazd na aukcjach, jak i od dealerów, pomożemy w odprawie celnej oraz zajmiemy się zwrotem podatku VAT. Do pracy przystępujemy dopiero po podpisaniu umowy. Nasi specjaliści w każdej chwili chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Jak przebiega procedura wyboru i zakupu samochodów z UE?

Wybór samochodu według parametrów

Po podpisaniu umowy dokonujemy selekcji samochodów w oparciu o indywidualne wymagania klienta. Współpracujemy ze wszystkimi największymi europejskimi aukcjami oraz z dealerami, co zapewnia naszym klientom szeroki wybór samochodów.

Zakup samochodu

Na aukcjach licytujemy tylko takie przedmioty, które w pełni zadowalają Twoje potrzeby. Jeśli wygramy przedmiot aukcji, otrzymasz pełny raport z transakcji, a faktura za pojazd zostanie wystawiona w ciągu 24 godzin. Faktura zostanie wystawiona w euro. Do zapłaty potrzebny jest dowód osobisty, faktura i wymagana kwota w euro.

Dostawa samochodu

W ciągu 2-4 tygodni po zakupie samochodu zostanie on dostarczony do Polskę. Współpracujemy bezpośrednio z firmą spedycyjną, dzięki czemu otrzymujesz najlepsze warunki dostawy swojego samochodu na czas. Wszystkie pojazdy są fotografowane na każdym etapie transportu i ubezpieczone przez przewoźników.

Odprawa celna i rejestracja pojazdów

Zajmujemy się odprawą celną "pod klucz", załatwiamy wszystkie formalności, a Ty musisz tylko podpisać dokumenty. Członek naszego zespołu będzie Ci towarzyszył w celu uzyskania numerów rejestracyjnych.

Pełne wsparcie

Chciałbyś zamówić samochód z Europy? Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy pakiet "Pełne wsparcie" w korzystnej cenie!

auta z Europy

3000 PLN

Cena samohodu
do 21 000$

 • Dobór wymarzonego pojazdu i doradztwo
 • Sprawdzenie historii i ocena szkód
 • Obliczenie ostatecznego kosztu pojazdu
 • Udział w aukcji
 • Organizacja dostawу do wszystkich krajów UE
 • Odprawy celne „pod klucz”
 • Pomoc w organizacji napraw w Polsce
 • Pomoc w rejestracji pojazdu i przeglądu technicznego

4000 PLN

Cena samohodu
21 000$ - 41 000$

 • Dobór wymarzonego pojazdu i doradztwo
 • Sprawdzenie historii i ocena szkód
 • Obliczenie ostatecznego kosztu pojazdu
 • Udział w aukcji
 • Organizacja dostawу do wszystkich krajów UE
 • Odprawy celne „pod klucz”
 • Pomoc w organizacji napraw w Polsce
 • Pomoc w rejestracji pojazdu i przeglądu technicznego

5000 PLN

Cena samohodu
41 000$ - 61 000$

 • Dobór wymarzonego pojazdu i doradztwo
 • Sprawdzenie historii i ocena szkód
 • Obliczenie ostatecznego kosztu pojazdu
 • Udział w aukcji
 • Organizacja dostawу do wszystkich krajów UE
 • Odprawy celne „pod klucz”
 • Pomoc w organizacji napraw w Polsce
 • Pomoc w rejestracji pojazdu i przeglądu technicznego

* Przy zakupie samochodu powyżej 61 000 zł koszt usług wyliczany jest indywidualnie.

Ceny pojazdów wycofanych z eksploatacjiz Europy

Gorący wiele

Często zadawane pytania

Samochod

Kupno samochodu, dostawa, sprawdzenie

 • W europie można znaleźć ekonomiczne dieslowe auta w kombi w dobrym wyposażeniu. Europa lubi duże bagażniki, oszczędne silniki, komfort ta praktyczność! Dodatkowo europejskie auta były serwisowane tylko przez dealera, a Przebieg auto zawsze ma oryginalny po gładkich europejskich drogach. Dodatkowo czas dostawy dla aut z Europy wynosi od trzech do sześciu tygodni.

 • Autę z Europy prowadzimy już od ponad 10 lat. W tym czasie nasi specjaliści zbadali wszystkie aspekty rynku europejskiego i mogą z łatwością zdobyć samochód Twoich marzeń w najlepszej cenie. Posiadamy sprawdzonych partnerów na terenie Europy, nasze transakcje są bezpieczne, doradzamy i towarzyszymy naszym klientom na wszystkich etapach zakupu auta z Europy. Zadbamy również o zwrot europejskiego podatku VAT.

 • Na każdy Smak. Współpracujemy ze wszystkimi aukcjami leasingowymi Europy oraz z certyfikowanymi dealerami. Chętnie pomożemy w zakupie Diesela lub Benzyny Crossover / Kombia / Sedan / Hatchback / Minivan / Cabrio, zarówno na mechanice jak i na Automatycznej, zarówno nowe od dealera jak i od Aukcji. Posiadamy również doświadczenie w doborze pojazdów elektrycznych i retro auta z Europy.

 • Aby rozpocząć poszukiwania auta z Europy należy skontaktować się z nami, przekazać nam życzenia dotyczące marki, modelu auta, rodzaju nadwozia i paliwa, a także pożądanego Przebiegu i wyposażenia. Następnie podpisz umowę i zacznij szukać auta swoich marzeń z Europy.

 • Po zawarciu z Tobą umowy, Twój specjalista wyboru skontaktuje się z Tobą i rozpocznie wyszukiwanie aut spełniających Twoje kryteria.Gdy tylko znajdziemy odpowiednie opcje, od razu je do Ciebie prześlemy i jeśli wszystko będzie dla Ciebie odpowiednie, specjalista wyboru skontaktuje się z Tobą w celu omówienia stawki za wybrane przez Ciebie auto wraz z ostateczną kalkulacją ceny w Twoim mieście. Po wygraniu Aukcji otrzymasz Na cztery koła fakturę za tą ofertę.

 • Z reguły jeśli mówimy o kupnie samochodów z leasingowej Aukcji, to w większości przypadków takie auta są w pełni sprawne, gdyż serwisowane były tylko przez dealera, co jest warunkiem leasingu. Jeśli mówimy o kupnie auta od dealera, to tak, jest taka możliwość. Za opłatą specjalista sprawdzi twój samochód. Aby dowiedzieć się więcej o tej usłudze - skontaktuj się ze swoim managerem.

 • Jak wspomniano wcześniej, z prawdopodobieństwem do 99% samochodów, sprzedawane na leasingu Europy Aukcje są w pełni sprawne, gdyż zgodnie z warunkami leasingu samochody takie muszą być serwisowane przez dealera. Kupując nową auta do w Niemczech, sprzedawca udziela rocznej gwarancji.

Finanse

Aukcje, płatność, odprawa celna, VAT

 • Zrobić wpłatę w ciągu 24 godzin od wygrania Aukcji, otrzymasz fakturę na opłacenie samochodu. Waluta - euro. Do zapłaty potrzebny będzie paszport, faktura oraz potrzebna kwota do euro.

 • Umowa nie ogranicza liczby opcji, które są dla Ciebie odpowiednie, będziemy szukać Twojego auta, dopóki nie kupimy go w Aukcjach lub u dealera. Podstawowy okres obowiązywania umowy wynosi 6 miesięcy. W razie potrzeby można go przedłużyć.

 • Tak, jest to możliwe, ale będziesz musiał zapłacić karę. Wysokość mandatu uzależniona jest od Aukcji i wartości auta.

 • Auta z Europy dostarczane są na lorach. Po opłaceniu wygranego lodu Twój menedżer poinformuje Cię o etapach transportu i przygotuje odpowiednie dokumenty. Czas dostawy może wynosić od 3 do 6 tygodni od daty zapłaty za loda, w zależności od kraju zakupu auta. Możemy również dostarczać auta zrobić w dowolnym miejscu na świecie. Wszystkie samochody są fotografowane na każdym etapie transportu.

 • Tak to jest możliwe. Koszt zależy od kosztu Auta. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się ze specjalistą naszej firmy lub zostaw zapytanie poniżej.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Okaziciel certyfikatu będzie mógł zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna