Klub Westmotors

Westmotors oferuje swoje własne karty klubowe z bonusami partnerskimi. Program powstał jako podziękowanie za zaufanie klientów, a jego członkami może zostać absolutnie każdy klient lub partner.

Firma daje klubowiczom możliwość dokonywania zakupów na najlepszych warunkach, łącząc produkty naszych partnerów i najatrakcyjniejsze oferty w jednym programie klubowym.

W celu uzyskania dalszych informacji lub porady dotyczącej warunków programu lojalnościowego, który jest dostępny dla partnerów, prosimy o kontakt z menedżerami Westmotors.

Jak przebiega proces wydawania karty?

westmotors karty klubowe

program lojalnościowy westmotors

Tylko nasi klienci mają możliwość zakupu karty lojalnościowej. Aby otrzymać kartę lojalnościową należy zakupić w naszej firmie motocykl, samochód z silnikiem spalinowym lub samochód elektryczny. Karta ma nieograniczony termin ważności.

Aby otrzymać kartę należy wypełnić krótki kwestionariusz, który można otrzymać od kierownika firmy. Następnie kierownik wręczy Tobię kartę z indywidualnym numerem. Karta aktywuje się od razu po jej otrzymaniu.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Okaziciel certyfikatu będzie mógł zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna