2021 Audi Q3 Premium Plus: Nowoczesny crossover z urokiem Premium

sty 25, 2024

Audi

Audi, znane z dbania o szczegóły i wysokich standardów jakości, przedstawia Audi Q3 Premium Plus 2021 - model, który łączy w sobie styl, wydajność i technologie w atrakcyjnym pakiecie.

Elegancki design

Eksterior Audi Q3 Premium Plus 2021 przyciąga uwagę swoim eleganckim i nowoczesnym designem. Charakterystyczne cechy marki Audi, takie jak wyraziste przednie reflektory z diodami LED i sześciokątna atrapa chłodnicy, tworzą niepowtarzalny wygląd. Kompaktowe wymiary czynią ten crossover idealnym wyborem dla jazdy miejskiej, zachowując przy tym rozpoznawalną siłę i prestiż Audi.

2020-audi-q3-113-1564424592.jpg

Audi Q3 Premium Plus 2021 jest wyposażony w wydajny i wydajny silnik, który zapewnia doskonałą moc i reakcję. Nowoczesne technologie, takie jak turbodoładowanie i system tempomatu, zapewniają efektywne i płynne prowadzenie.

2020-audi-q3-136-1564424604.jpg

Wnętrze tego modelu oferuje luksus i komfort na każdym etapie podróży. Wysokiej jakości materiały, stylowy design i inteligentne wykorzystanie przestrzeni sprawiają, że wnętrze Audi Q3 Premium Plus jest miejscem, w którym kierowca i pasażerowie mogą w pełni cieszyć się podróżą. Wygodne skórzane fotele, podgrzewane fotele kierowcy i pasażera z przodu oraz nowoczesny system multimedialny dodają poziomu luksusu i wygody.

Technologia

Audi Q3 Premium Plus 2021 jest wyposażone w najnowsze technologie, aby zapewnić najwyższy poziom satysfakcji z jazdy. System Audi Virtual Cockpit, ekran dotykowy MMI, systemy bezpieczeństwa i asystenci kierowcy - wszystko to tworzy imponujący zestaw technologii poprawiających komfort i bezpieczeństwo.

2020-audi-q3-115-1564424594.jpg

Audi Q3 Premium Plus jest wyposażone w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, w tym systemy zapobiegania kolizjom, kontroli martwych punktów i kamerę cofania. Te technologie zapewniają pełną kontrolę i wspierają kierowcę w różnych sytuacjach.

Podsumowanie

Audi Q3 Premium Plus 2021 stanowi atrakcyjną propozycję w segmencie premium. Połączenie eleganckiego designu, wydajnego silnika i bogatego zestawu technologii sprawia, że ten samochód jest idealnym wyborem dla tych, którzy cenią styl, komfort i zaawansowane technologie. Audi nadal potwierdza swoją reputację lidera w świecie motoryzacji z tym niesamowitym modelem, przeznaczonym dla tych, którzy cenią najwyższy poziom jakości.

Chcesz kupić auto z zagranicy z zyskiem?

Skontaktuj się z WESTMOTORS, na pewno pomożemy.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna