Godne uwagi: co sprawia, że 2020 Audi RSQ3 jest tak wyjątkowe?

kwi 16, 2024

Audi

W 2020 roku Audi wyposażyło RSQ3 w 2,5-litrowy silnik pięciocylindrowy z turbosprężarką. Ta jednostka napędowa generuje imponujące 400 koni mechanicznych, czyniąc RSQ3 jednym z najszybszych crossoverów w swojej klasie. Moc silnika idzie w parze z zaawansowanym systemem napędu na cztery koła, zapewniającym doskonałe prowadzenie i stabilność na drodze w różnych warunkach.

Kolejną ważną cechą Audi RSQ3 jest jego technologiczny kokpit. W 2020 roku Audi odświeżyło wnętrze RSQ3, dodając najnowsze funkcje i możliwości. Wystrój wnętrza charakteryzuje się wysoką jakością materiałów i innowacyjnym designem.

Audi-RS-Q3-2020-1200x800-b899639e6ccb570b.jpg

Jedną z kluczowych cech wnętrza RSQ3 jest wprowadzenie nowego systemu informacyjno-rozrywkowego MMI touch z 10,1-calowym wyświetlaczem. System ten zapewnia dostęp do różnych funkcji samochodu, w tym nawigacji, multimediów i ustawień samochodu. Dzięki sterowaniu dotykowym i poleceniom głosowym kierowca i pasażerowie mogą z łatwością zarządzać wszystkimi aspektami samochodu bez rozpraszania uwagi podczas jazdy.

W 2020 roku Audi wprowadziło nowe funkcje dla systemów wspomagania kierowcy, w tym adaptacyjny tempomat, system wspomagania parkowania i system monitorowania martwego pola. Funkcje te podnoszą poziom bezpieczeństwa jazdy i czynią podróżowanie Audi RSQ3 bardziej komfortowym i bezpiecznym.

26--artikel23364bild01jpg---9cd8c658cd985ad0.jpg

Znacznym udoskonaleniem w 2020 roku jest również design Audi RSQ3. Audi odświeżyło wygląd zewnętrzny RSQ3, czyniąc go jeszcze bardziej nowoczesnym i dynamicznym. Nowy wygląd przedniej części samochodu obejmuje powiększone wloty powietrza i agresywny zderzak przedni. Te zmiany nadają RSQ3 bardziej sportowy i agresywny wygląd, który wyróżnia go na tle innych crossoverów na rynku.

Dodatkowo Audi zaoferowało nowe opcje kolorystyki nadwozia i wzorów felg, pozwalając właścicielom RSQ3 dostosować swój samochód do własnych preferencji. Nadwozie jest dostępne w szerokiej gamie kolorów, w tym w żywych i stylowych odcieniach, które podkreślają design i indywidualność samochodu.

DSC01141-1024x683.jpg

Wprowadzone w 2020 roku technologie i ulepszenia uczyniły RSQ3 jednym z najlepszych w swojej klasie pod względem prowadzenia i dynamiki jazdy. Nowa platforma i układ jezdny samochodu zapewniają doskonałą przyczepność do drogi i precyzyjne sterowanie, co sprawia, że jazda RSQ3 to prawdziwa przyjemność.

Audi udoskonaliło systemy zawieszenia i hamulców w RSQ3, aby zapewnić maksymalną stabilność i bezpieczeństwo na drodze. Nowe amortyzatory i drążki stabilizujące pozwalają płynnie pokonywać nawet najbardziej wymagające odcinki drogi, zapewniając komfort i bezpieczeństwo kierowcy i pasażerom.

Audi-RS-Q3-2020-1200x800-5f2f8acee6e9e487.jpg

Układ hamulcowy w RSQ3 został ulepszony w celu zwiększenia wydajności i niezawodności. Nowe tarcze hamulcowe i zaciski zapewniają mocne i precyzyjne hamowanie, co czyni jazdę Audi RSQ3 bezpieczną i komfortową nawet przy dużych prędkościach.

Podsumowując, Audi RSQ3 z 2020 roku to wyjątkowy samochód, łączący w sobie zaawansowane technologie, innowacyjny design i wysoką wydajność. Ten crossover nie tylko wyznacza standardy w swojej klasie, ale również stawia nowe wyzwania dla przyszłego rozwoju branży motoryzacyjnej. Audi RSQ3 jest doskonałym przykładem tego, jak nowoczesne technologie mogą uczynić jazdę bardziej komfortową, bezpieczną i przyjemną dla wszystkich miłośników samochodów.

provided by openai

Chcesz kupić auto z zagranicy z zyskiem?

Skontaktuj się z WESTMOTORS, na pewno pomożemy.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna