2024 Nissan Frontier Forsberg Edition: pierwsze spojrzenie na wypróbowany i przetestowany pakiet tuningu SUV

lut 14, 2024

Nissan

Dla tych, którzy decyzję o zakupie samochodu opierają w dużej mierze na jego historii wyścigowej, "bojowa przeszłość" maszyny jest kluczowym czynnikiem. Oczywiście, większość zwykłych nabywców nie zastanawia się nad tym, jak bardzo ich nowy samochód jest zbliżony do prawdziwego bolidu wyścigowego. Ale jeśli należysz do tych, którzy szukają wyścigowego DNA w swoim "cywilnym" samochodzie, to dla was pojawiła się kolejna opcja od marki z bogatą historią udziału w rajdach terenowych: Nissan.

2024-Nissan-Frontier-Forsberg-Edition-Pickup-Truck-NORRA-500-16.jpg

2024 Nissan Frontier Forsberg Edition to specjalny pakiet z elementami, które mają bezpośredni związek z triumfalnym pick-upem Chrisa Forsberga w rajdzie NORRA 500. Pakiet można zainstalować na każdym Frontierze wyprodukowanym od 2022 roku do dzisiaj, więc nie zostaniesz w tyle za swoim kolegą na nowszym Frontierze.

2024-Nissan-Frontier-Forsberg-Edition-Pickup-Truck-NORRA-500-5.jpg

Za 9 999 USD plus montaż u dealera Nissana zestaw Forsberg Edition zawiera zestaw podnośnikowy NISMO Off-Road z nowymi kutymi aluminiowymi górnymi wahaczami, wysokowydajne amortyzatory i inne elementy zawieszenia terenowego. Otrzymasz również zestaw opon Yokohama Geolandar X-AT w rozmiarze 265/70R17 (średnica zewnętrzna 32 cale) oraz tylny układ wydechowy Cat firmy NISMO.

2024-Nissan-Frontier-Forsberg-Edition-Pickup-Truck-NORRA-500-14.jpg

Wiele z tych elementów zostało zaprojektowanych dla wyścigowego pick-upa Chrisa Forsberga i Leticii Bufoni, który w 2023 roku zajął pierwsze miejsce w kategorii seryjnych samochodów NORRA 500. Ten rajd odbywa się na większości oryginalnej trasy, po której kiedyś ścigali się zawodnicy słynnej Baja 1000. Skrócony rajd jest doskonałym wprowadzeniem do świata rajdów terenowych Meksyku. Ale jeszcze bardziej interesujący jest fakt, że ten 2024 Nissan Frontier pozostał przystosowany do jazdy po drogach, co oznacza, że bez problemu dotarł z warsztatu Forsberg Racing w Los Angeles w Kalifornii do rajdu na półwyspie Baja i z powrotem. Jeśli to nie mówi o jakości pakietu stworzonego przez Nissana i Forsberga, to co? Pakiet Forsberg Edition będzie dostępny tej jesieni u lokalnego dealera Nissana jako zestaw montażowy do nowego pick-upa lub do montażu na posiadanym Frontierze wyprodukowanym w 2022 roku lub później.

Chcesz kupić auto z zagranicy z zyskiem?

Skontaktuj się z WESTMOTORS, na pewno pomożemy.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna