Znalezisko dla szpiega: prototyp hybrydowego 2025 Porsche 911 992.2 ujawnia zasłonę tajemnicy

kwi 10, 2024

Porsche

Dostaliśmy te zdjęcia szpiegowskie testowego muła, który jeździł wokół naszych biur, a także mamy dodatkowe informacje od fotografa-szpiega, który był wtedy na drodze. Ten jeżdżący po drogach hybrydowy prototyp ma kilka interesujących detali, a oto co wiemy na ten moment.

2025porsche911992-2hybridspyshots-3.jpg

Powodem, dla którego ten 911 992.2 zwrócił uwagę naszego fotografa, nie był fakt, że to czarny Porsche. Chodzi o to, że ten 911 nie wydawał żadnego dźwięku. "Nie słyszałem silnika", powiedział, "i nie widziałem intercoolera ani otworów wentylacyjnych". To naprawdę interesujące odkrycie i wygląda na to, że pokrywa się ono z jednym z ostatnich doniesień Motor1. Wspominał on o sześciocylindrowej platformie i braku modułu plug-in, co również pokrywa się z tym, co pokazują te zdjęcia. Oczekuje się, że ten cichy samochód Porsche będzie osiągał moc do 700 KM w możliwej zelektryfikowanej wersji GT2 RS.

2011-porsche-911-hybrid-nurburgring-24.jpg

Ten prototyp był wyposażony w hamulce Carrera, ale z o wiele większymi tarczami. "Możliwe, że na ciemnoszarych anodowanych zaciskach Brembo zamontowano 350-milimetrowe tarcze z Carrrery S. Nie wyglądały one na tak małe, jak 330-milimetrowe tarcze podstawowe", powiedział nasz fotograf. Zauważył również, że reflektory przypominają te z 2012 911 GT2 RS Clubsport 25, a na zdjęciach widać, że zintegrowano z nimi kierunkowskazy, co może być zaktualizowaną sygnaturą świetlną dla 992.2. Udało im się zaobserwować użycie kierunkowskazów, gdy ten ultracichy Porsche skręcił w lewo, a nasz fotograf jechał prosto i musiał go minąć.

To, że ten testowy samochód tak swobodnie jeździ po mieście, napawa nadzieją, że jego czas pojawienia się pokrywa się z naszymi oczekiwaniami, czyli z końcem tego lata. Biorąc pod uwagę te obserwacje, wygląda na to, że w nowej linii 911 pojawi się coś więcej niż tylko mocniejsze hybrydy.

Chcesz kupić auto z zagranicy z zyskiem?

Skontaktuj się z WESTMOTORS, na pewno pomożemy.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna