Zanurz się w klasyce: 2016 Honda VT1300CX

lut 22, 2024

Honda

Honda VT1300CX z 2016 roku to motocykl, który uosabia połączenie stylu, mocy i komfortu. Jest częścią rodziny motocykli Honda Shadow, oferując wyjątkowy design i emocjonalne wrażenia z jazdy dla miłośników klasycznych cruiserów.

2016-honda-fury-vt1300cx.jpeg

Już na pierwszy rzut oka Honda VT1300CX przykuwa uwagę swoim unikalnym i agresywnym designem. Łączy w sobie eleganckie linie z elementami cruisera, tworząc niepowtarzalny wygląd, który wyróżnia go na tle innych motocykli na drodze. Od szerokiego widelca przedniego po chromowane detale i sportowy zbiornik paliwa, każdy element VT1300CX podkreśla jego styl i indywidualność.

Wydajność i moc

Honda VT1300CX jest wyposażona w mocny silnik V-twin o pojemności 1312 cm3, który zapewnia wystarczającą moc i moment obrotowy do komfortowej i dynamicznej jazdy. Silnik ten charakteryzuje się płynną i przewidywalną charakterystyką oddawania mocy, zapewniając płynne przyspieszanie i wysoką wydajność na drodze.

Komfort i wygoda

Jedną z głównych cech Hondy VT1300CX jest komfortowe i ergonomiczne siedzisko oraz pozycja kierowcy, które zapewniają wygodę podczas długich dystansów. Oferuje również regulowaną szybę przednią i płynną jazdę, co czyni go idealnym do pokonywania długich tras.

2016-honda-fury-vt1300cx-2.jpeg

Mimo klasycznego designu, Honda VT1300CX posiada również kilka nowoczesnych technologii i innowacji. Należą do nich system wtrysku paliwa, system ABS i elektroniczny system kontroli stabilności, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i wydajności.

Podsumowanie

Honda VT1300CX z 2016 roku to idealny wybór dla tych, którzy szukają klasycznego cruisera z nowoczesnymi technologiami i wyjątkowym stylem. Dzięki eleganckiemu designowi, mocnemu silnikowi i komfortowemu wnętrzu VT1300CX zapewnia przyjemność i satysfakcję swojemu właścicielowi przez wiele lat jazdy.

Chcesz kupić auto z zagranicy z zyskiem?

Skontaktuj się z WESTMOTORS, na pewno pomożemy.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna