2021 MINI Clubman: miniaturowy urok i praktyczność

lut 08, 2024

MINI Clubman 2021 roku kontynuuje tradycje słynnej brytyjskiej marki, oferując połączenie stylu, komfortu i praktyczności w jednym kompaktowym samochodzie. Ten wyjątkowy samochód przyciąga uwagę swoim niepowtarzalnym designem, energią i funkcjonalnością.

2020-mini-cooper-clubman-103-1555344513.jpg

Design Clubmana łączy w sobie miniaturową atrakcyjność i funkcjonalność kombi. Słynne charakterystyczne elementy MINI, takie jak okrągłe reflektory i pasy wyścigowe, nadają temu samochodowi niepowtarzalny styl. Zwiększone rozmiary i wydłużony korpus Clubmana nadają mu wyjątkowy wygląd, czyniąc go idealnym wyborem dla tych, którzy cenią indywidualność.

2020-mini-cooper-clubman-102-1555344512.jpg

Jednym z kluczowych momentów w Clubmanie 2021 roku jest jego uniwersalność i praktyczność. Cztery drzwi i niezwykle przestronne wnętrze tworzą komfortowe warunki dla kierowcy i pasażerów. Dzielone tylne drzwi zapewniają wygodny dostęp do bagażnika, który można łatwo powiększyć poprzez złożenie tylnych siedzeń. To sprawia, że Clubman jest idealnym samochodem zarówno do życia w mieście, jak i do przygód na otwartych przestrzeniach.

Wewnątrz Clubmana czeka na Ciebie radosny i stylowy wystrój. Charakterystyczne elementy MINI, takie jak okrągły centralny wyświetlacz i wysokiej jakości materiały, tworzą atmosferę komfortu i nowoczesności. Możliwości personalizacji pozwalają każdemu właścicielowi nadać swój niepowtarzalny charakter temu wyjątkowemu samochodowi.

2020-mini-cooper-clubman-108-1555344513.jpg

Pod względem technicznym MINI Clubman 2021 roku również nie pozostawia nic do życzenia. Wydajne i mocne silniki w połączeniu z zaawansowanymi technologiami MINI zapewniają dynamiczną i pewną jazdę. Systemy bezpieczeństwa i komfortu, takie jak system ostrzegania o kolizji i adaptacyjny tempomat, sprawiają, że każda podróż Clubmanem jest beztroska i bezpieczna.

2020-mini-cooper-clubman-112-1555344517.jpg

Podsumowując, MINI Clubman 2021 roku to nie tylko samochód, ale stylowy i uniwersalny towarzysz życia w mieście i przygód. Nowoczesne technologie, praktyczność i niepowtarzalny design sprawiają, że ten MINI jest doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią połączenie stylu i funkcjonalności w jednym pakiecie.

Chcesz kupić auto z zagranicy z zyskiem?

Skontaktuj się z WESTMOTORS, na pewno pomożemy.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna