2022 Acura Integra: klasyka z nowoczesną wizją

sty 24, 2024

Acura

Acura Integra 2022 to powrót legendarnego modelu z odświeżonym i nowoczesnym designem. Wygląd samochodu łączy w sobie klasyczne cechy Integra z nowoczesnymi elementami stylistycznymi. Dynamiczne linie, elegancka atrapa chłodnicy i charakterystyczne reflektory tworzą dynamiczny i stylowy wygląd.

06-2023-Acura-Integra-A-Spec-700x405.jpeg

Acura Integra 2022 jest wyposażona w wydajny i mocny silnik, zapewniający doskonałą dynamikę i reakcję. Nowoczesne technologie w zakresie efektywności paliwowej i prowadzenia gwarantują efektywne prowadzenie. Różne tryby jazdy pozwalają dostosować samochód do różnych warunków jazdy.

Wnętrze Acura Integra 2022 łączy w sobie komfort i nowoczesne technologie. Wysokiej jakości materiały, stylowy design i ergonomiczne fotele tworzą przyjemną atmosferę w kabinie. Zintegrowane technologie obejmują nowoczesne systemy łączności, rozrywki i nawigacji, które sprawiają, że jazda na Integra to przyjemność.

driven-2022-acura-integra-a-spec-we-hope-its-only-the-beginning_21.jpg

Acura Integra 2022 jest wyposażona w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, w tym systemy zapobiegania kolizjom, kontroli martwych punktów i adaptacyjnego tempomatu. Te technologie mają na celu zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa podczas jazdy.

Acura Integra 2022 łączy w sobie emocjonalny design i praktyczność codziennego użytkowania. Stylowy i wydajny, ten samochód jest przeznaczony dla tych, którzy cenią połączenie dynamiki i funkcjonalności w kompaktowym pakiecie.

2022-Acura-Integra-A-Spec-rear-700x467.jpg

Acura Integra 2022 to nie tylko samochód, to powrót kultowego modelu z nowoczesnym spojrzeniem. Świeży design, zaawansowane technologie i dynamiczne osiągi czynią ten samochód atrakcyjnym wyborem dla tych, którzy szukają stylu, wydajności i komfortu w jednym pakiecie.

Chcesz kupić auto z zagranicy z zyskiem?

Skontaktuj się z WESTMOTORS, na pewno pomożemy.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna