BMW X2 xDrive28i 2020: połączenie stylu, dynamiki i komfortu

sty 23, 2024

BMW

BMW X2 xDrive28i 2020 to crossover o unikalnym i dynamicznym designie. Wygląd modelu łączy w sobie elementy sportowe i elegancję, tworząc sylwetkę, która z pewnością zwróci uwagę. Charakterystyczne cechy BMW, takie jak dwupoziomowa atrapa chłodnicy i dynamiczne linie nadwozia, sprawiają, że X2 jest niepowtarzalny w tłumie.

2020-bmw-x2_100732352_l.jpg

X2 xDrive28i jest wyposażony w 2,0-litrowy, czterocylindrowy silnik turbodoładowany, który zapewnia doskonałą moc i dynamikę. Charakterystyczna dla BMW system xDrive zapewnia doskonałą przyczepność na drodze, a interwencja technologii efektywnego rozdziału mocy sprawia, że prowadzenie jest pewne i kontrolowane.

Wnętrze i technologie

Wnętrze X2 xDrive28i przyciąga uwagę swoją premium i ergonomią. Wysokiej jakości materiały, nowoczesny design i wygodne fotele tworzą atmosferę komfortu. Zintegrowane technologie, takie jak ekran dotykowy systemu informacyjno-rozrywkowego, nawigacja i obsługa smartfonów, zapewniają wysoki poziom satysfakcji z jazdy.

2020-bmw-x2_100732355_l.jpg

BMW X2 xDrive28i jest wyposażony w różne systemy bezpieczeństwa, w tym system zapobiegania kolizjom, kontrolę pasa ruchu i adaptacyjny tempomat. Technologie te pomagają zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

Podsumowanie

Nowoczesny, dynamiczny i komfortowy, BMW X2 xDrive28i 2020 jest atrakcyjnym wyborem w segmencie premium kompaktowych crossoverów. Oferuje idealne połączenie stylu, wydajności i zaawansowanych technologii, czyniąc jazdę na X2 prawdziwą przyjemnością dla miłośników motoryzacji.

Chcesz kupić auto z zagranicy z zyskiem?

Skontaktuj się z WESTMOTORS, na pewno pomożemy.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna