Luksus i innowacja: 2022 Cadillac CT4 Luxury

lut 27, 2024

Cadillac

Cadillac CT4 Luxury 2022 to samochód, który wyznacza nowe standardy w świecie luksusu i osiągów. Łączy w sobie elegancki design, przełomowe technologie i wysoki poziom komfortu, stając się jednym z najlepszych w swojej klasie.

2020-cadillac-ct4-v-series-108-edit-1587999643.jpg

Już na pierwszy rzut oka CT4 Luxury zachwyca nowoczesnym i eleganckim designem. Charakterystyczne cechy Cadillaca, takie jak wyraziste reflektory LED i chromowane detale, nadają temu samochodowi wyjątkowy wygląd, który wyróżnia się na drodze. Eleganckie linie nadwozia i gładka, aerodynamiczna forma sprawiają, że jest on nie tylko piękny, ale również wydajny.

Wysoki poziom komfortu

CT4 Luxury oferuje luksusowe i komfortowe wnętrze, które sprawia, że każda podróż jest przyjemna i wygodna. Przestronne fotele są obite wysokiej jakości skórą lub tkaniną z wykończeniem, a nowoczesne technologie, takie jak wielostrefowa klimatyzacja i podgrzewane fotele, zapewniają komfort w każdych warunkach.

2020-cadillac-ct4-v-series-171-edit-1587999872.jpg

Pod maską CT4 Luxury kryje się mocny silnik, który zapewnia imponujące osiągi i dynamikę. Samochód ten dostępny jest z różnymi wariantami silników, w tym turbodoładowanymi czterocylindrowymi i sześciocylindrowymi, które oferują doskonałą moc i oszczędność paliwa.

Przełomowe technologie

CT4 Luxury jest wyposażony w najnowocześniejsze technologie, które sprawiają, że jazda jest jeszcze bardziej komfortowa i bezpieczna. System Cadillac User Experience (CUE) z ekranem dotykowym i obsługą głosową pozwala na łatwe sterowanie różnymi funkcjami samochodu, w tym nawigacją, multimediami i połączeniem ze smartfonem.

2020-cadillac-ct4-v-series-128-1588000860.jpg

Ponadto CT4 Luxury oferuje szeroki zakres funkcji bezpieczeństwa, w tym automatyczne hamowanie awaryjne, monitorowanie martwego pola i system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, zapewniając maksymalny poziom ochrony i bezpieczeństwa dla kierowcy i pasażerów.

Podsumowanie

Cadillac CT4 Luxury 2022 to samochód dla tych, którzy cenią styl, komfort i osiągi. Z luksusowym designem, przełomowymi technologiami i wysokim poziomem komfortu CT4 Luxury jest gotowy zaoferować wyjątkowe wrażenia z jazdy i stać się niezawodnym towarzyszem podróży.

Chcesz kupić auto z zagranicy z zyskiem?

Skontaktuj się z WESTMOTORS, na pewno pomożemy.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna