Nowoczesny luksus: 2019 BMW Serii 6 Gran Turismo

sty 16, 2024

BMW

BMW 6-Series Gran Turismo 2019 to samochód klasy premium, który oferuje wyrafinowane połączenie stylu, komfortu i mocy. To samochód, który jest przeznaczony dla entuzjastów motoryzacji, którzy wymagają najwyższej jakości od swojego samochodu i dążą do doskonałej wydajności.

2018-bmw-640i-gran-turismo-102-1523649102.jpg

Jedną z najważniejszych cech BMW 6-Series Gran Turismo jest jej zewnętrzny design. Samochód ma elegancki i stylowy profil, który łączy w sobie elegancję coupe i praktyczność hatchbacka. Wyróżniające się elementy designu to dynamiczne linie nadwozia, duże błotniki i wyrafinowane światła przednie i tylne. Wszystko to tworzy wspaniały wygląd i nadaje samochodowi elegancji i sportowego charakteru.

BMW 6-Series Gran Turismo 2019 również posiada zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i najnowsze technologie. Samochód jest wyposażony w system inteligentnego zawieszenia, który pozwala automatycznie dostosowywać sztywność i amortyzację dla optymalnego komfortu i kontroli na drodze. Jest również wyposażony w systemy aktywnego sterowania nachyleniem i stabilizacji, które zwiększają stabilność i sterowność samochodu.

2018-bmw-640i-gran-turismo-124-1523649108.jpg

Wnętrze BMW 6-Series Gran Turismo to kunsztowna mieszanka komfortu i luksusu. Przestronny salon zapewnia miejsce dla wszystkich pasażerów, a autentyczne materiały i wyrafinowane wykończenie tworzą atmosferę luksusu. Wygodne fotele z elektryczną regulacją i funkcją pamięci pozwalają dostosować idealną pozycję siedzącą, a wysokiej jakości system audio pozwala cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem podczas podróży.

BMW 6-Series Gran Turismo 2019 jest wyposażony w mocny silnik, który zapewnia doskonałą wydajność. Dostępne są wersje silników benzynowych i diesla o różnych poziomach mocy. Wszystkie silniki spełniają najnowsze wymagania dotyczące wydajności i czystości, co pozwala samochodowi osiągnąć wysoką efektywność spalania paliwa bez uszczerbku dla wydajności.

2018-bmw-640i-gran-turismo-106-1523649101.jpg

Warto również wspomnieć o technologicznych innowacjach BMW 6-Series Gran Turismo 2019. Samochód jest wyposażony w nowoczesny system nawigacji i rozrywki, który oferuje szeroki wybór funkcji i aplikacji, aby zwiększyć komfort i przyjemność z jazdy. Jest również wyposażony w zaawansowane systemy łączności i synchronizacji, które pozwalają kierowcy pozostać w kontakcie ze światem zewnętrznym i łatwo zarządzać wieloma funkcjami samochodu.

BMW 6-Series Gran Turismo 2019 jest ucieleśnieniem zaawansowanych osiągnięć w produkcji samochodów. Oferuje najwyższy poziom komfortu, elegancji i wydajności, czyniąc go doskonałym wyborem dla entuzjastów motoryzacji, którzy dążą do uzyskania najlepszego od swojego samochodu.

2018-bmw-640i-gran-turismo-110-1523649103.jpg

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i trendami w branży motoryzacyjnej, wybierając BMW 6-serię Gran Turismo 2019. Ten samochód jest ucieleśnieniem nowoczesnych osiągnięć w branży motoryzacyjnej i obiecuje spełnić Twoje najwyższe wymagania.

provided by openai

Chcesz kupić auto z zagranicy z zyskiem?

Skontaktuj się z WESTMOTORS, na pewno pomożemy.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna