Przejście na samochody elektryczne: co oferuje Opel Ampera-E 2019

maj 14, 2024

Opel

Opel Ampera-E to samochód elektryczny zasilany silnikiem o mocy 204 koni mechanicznych, co zapewnia mu doskonałe przyspieszenie i wysoką prędkość. Dzięki dużej baterii samochód ten ma zasięg do 423 km na jednym ładowaniu, co czyni go idealnym wyborem na dłuższe trasy.

Pod względem wyglądu Opel Ampera-E jest stylowy i nowoczesny, o smukłych liniach i dynamicznym designie. Rozpoznawalna sylwetka i unikalne elementy stylistyczne sprawiają, że jest on atrakcyjny dla wielu konsumentów ceniących połączenie stylu i osiągów.

opel-ampera-e-exterior-hevcars-01.jpg

Wewnątrz Opla Ampera-E znajdziemy nowoczesne i komfortowe wnętrze wyposażone w najnowocześniejsze technologie i udogodnienia. Przestronny i wykonany z wysokiej jakości materiałów zapewnia komfortową i przyjemną podróż, a innowacyjne funkcje, takie jak system nawigacji i rozrywki, pozwalają cieszyć się każdą podróżą.

opel-ampera-e-interior-hevcars-01.jpg

Opel Ampera-E posiada również szeroki zakres funkcji bezpieczeństwa chroniących kierowcę i pasażerów w każdych warunkach. Systemy wspomagania kierowcy i zaawansowane technologie bezpieczeństwa czynnego pomagają uniknąć niebezpiecznych sytuacji na drodze i zapewniają maksymalny poziom ochrony.

Samochód ten oferuje również możliwość szybkiego ładowania, co pozwala na szybkie uzupełnienie baterii i gotowość do nowych wyzwań. Jest również kompatybilny z różnymi standardami ładowania, co czyni go uniwersalnym i wygodnym w użyciu w każdym kraju.

opel-ampera-e-exterior-hevcars-03.jpg

Opel Ampera-E to nie tylko samochód, to nowe pokolenie technologicznych i ekologicznych środków transportu oferujących imponujące osiągi, stylowy design i łatwość użytkowania. Niezależnie od tego, czy poruszasz się po mieście, czy wybierasz się w dłuższe trasy, ten samochód stanie się Twoim niezawodnym i nowoczesnym towarzyszem.

Nie przegap okazji, aby bliżej poznać Opla Ampera-E i odkryć wszystkie jego cechy i zalety. Ten samochód obiecuje zaskoczyć Cię swoimi możliwościami i stać się idealnym wyborem dla wszystkich ceniących jakość, komfort i osiągi w jednym samochodzie.

provided by openai

Chcesz kupić auto z zagranicy z zyskiem?

Skontaktuj się z WESTMOTORS, na pewno pomożemy.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna