Recenzja 2020 Yamaha YZF-R6: Motocykl sportowy wyznaczający standardy

cze 21, 2024

Yamaha

Yamaha YZF-R6 2020 roku nadal potwierdza reputację jednego z najlepszych motocykli sportowych na świecie. Ten motocykl, wyposażony w imponujące osiągi i agresywny design, stworzony jest dla tych, którzy cenią sobie prędkość, zwrotność i zaawansowane technologie.

Yamaha YZF-R6 2020 roku od razu wyróżnia się swoim ostrym, agresywnym designem, inspirowanym modelami wyścigowymi. Ostro zarysowane linie i dynamiczne formy nadają motocyklowi wygląd prawdziwego torowego potwora. Kompaktowe wymiary i ergonomia są dopracowane w najmniejszych szczegółach, aby zapewnić idealną aerodynamikę i maksymalną kontrolę przy wysokich prędkościach.

2020_YZF-R6_Action_3.jpg

Centralnym punktem designu jest przednia część z podwójnymi reflektorami LED, które nadają motocyklowi groźny wygląd i zapewniają doskonałe oświetlenie. Tył motocykla z wysoko uniesionym ogonem i wąskim siedzeniem podkreśla sportowy charakter YZF-R6.

Silnik i osiągi

YZF-R6 wyposażony jest w czterocylindrowy silnik o pojemności 599 cm³ z chłodzeniem cieczą, który rozwija moc około 116 KM przy 14500 obr./min. Ten wysokoobrotowy silnik zapewnia eksplodujące przyspieszenie i pozwala osiągać imponujące prędkości. Moc przenoszona jest przez sześciobiegową skrzynię biegów z krótkimi i precyzyjnymi przełączeniami, zapewniającymi natychmiastową reakcję na gaz.

2020-Yamaha-YZF-R6b.jpg

Yamaha YZF-R6 słynie z responsywności i zwrotności dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii. Elektroniczny wtrysk paliwa i system YCC-T (Yamaha Chip Controlled Throttle) zapewniają precyzyjne dozowanie paliwa i natychmiastową reakcję na gaz, co sprawia, że sterowanie motocyklem jest niezwykle intuicyjne.

Zawieszenie i prowadzenie

Jedną z kluczowych cech YZF-R6 jest jego doskonałe zawieszenie. Z przodu znajduje się odwrócony widelec KYB o średnicy 43 mm z regulacją napięcia wstępnego, tłumienia kompresji i odbicia, co pozwala na precyzyjne dostosowanie zawieszenia do każdych warunków. Tylny amortyzator również jest w pełni regulowany, co zapewnia wyjątkową stabilność i komfort przy każdej prędkości.

2020-Yamaha-YZF-R6-HD-wallpaper.jpg

Rama Yamaha YZF-R6 wykonana jest z lekkiego stopu aluminium, co przyczynia się do idealnego rozłożenia masy i poprawionej zwrotności. Motocykl wyposażony jest w wysokowydajne hamulce z radialnymi zaciskami, które zapewniają pewne i mocne hamowanie w każdej sytuacji.

Technologie i wyposażenie

YZF-R6 2020 roku nie tylko jest szybki, ale również wyposażony w najnowocześniejsze technologie. Elektroniczny system kontroli trakcji (TCS) z sześcioma poziomami pozwala dostosować motocykl do różnych warunków drogowych, zapewniając pewne trzymanie się drogi i bezpieczeństwo. System szybkiej zmiany biegów (Quick Shift System) pozwala na zmienianie biegów bez użycia sprzęgła, co czyni jazdę jeszcze bardziej ekscytującą.

20_YZF-R6_Team-Yamaha-Blue_E05_1605659211-e1605659462361.jpg

Cyfrowy panel przyrządów z dużym wyświetlaczem LCD dostarcza wszelkich niezbędnych informacji: od prędkości i obrotów silnika po dane dotyczące podróży i poziomu paliwa. Intuicyjny interfejs pozwala łatwo dostosować motocykl do własnych preferencji.

Podsumowanie

Yamaha YZF-R6 2020 roku pozostaje wzorem w świecie motocykli sportowych, oferując niezrównane osiągi, innowacyjne technologie i ekscytujący design. Ten motocykl stworzony jest dla tych, którzy cenią sobie prędkość i zwrotność, i są gotowi podnieść swoje umiejętności jazdy na nowy poziom. Bez względu na to, czy używasz go na torze, czy na zwykłych drogach, YZF-R6 dostarczy ci niezapomnianych wrażeń i poczucia pełnej kontroli.

Chcesz kupić auto z zagranicy z zyskiem?

Skontaktuj się z WESTMOTORS, na pewno pomożemy.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna