Yamaha YZF-R3 2022: Motocykl gotowy na tor

maj 23, 2024

Yamaha

Dziedzic legendarnej serii R, YZF-R3 2022 to motocykl dla początkujących motocyklistów, żądnych prędkości i adrenaliny.

Kompaktowy i lekki, zapewnia niezwykłą zwrotność, a jego 321-kubikowy silnik z systemem DOHC i 4 zaworami na cylinder zapewnia imponującą moc 42 KM.

Yamaha-YZF-R3.jpg

Agresywny design, inspirowany flagowcem YZR-M1, podkreśla sportowy charakter motocykla. Odwrócony widelec i amortyzator monoshock zapewniają doskonałą sterowność i płynność jazdy, a szerokie opony gwarantują pewne trzymanie się drogi.

YZF-R3 nie jest tylko szybki, jest też wygodny. Ergonomiczna pozycja siedząca pozwala na komfortową jazdę zarówno po torze, jak i po miejskich ulicach. Jasne oświetlenie LED zapewnia doskonałą widoczność o każdej porze dnia, a informatywny panel sterowania informuje kierowcę o wszystkich parametrach motocykla.

03_124141_65be276f42abb.jpg

Yamaha YZF-R3 2022 to doskonały wybór dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił w sportach motocyklowych lub po prostu cieszyć się jazdą na dynamicznym motocyklu.

Chcesz kupić auto z zagranicy z zyskiem?

Skontaktuj się z WESTMOTORS, na pewno pomożemy.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna