Nowy poziom komfortu: Recenzja 2019 BMW Serii 3 Gran Turismo

cze 04, 2024

BMW

BMW 3 Gran Turismo to sportowy samochód klasy premium, który zachwyca połączeniem dynamiki i komfortu. Jego unikalny design, łączący w sobie elementy sedana i kombi, czyni ten model prawdziwie wyjątkowym na rynku.

bmw-3-series-gt.-cornering.jpg

Jedną z kluczowych cech BMW 3 Gran Turismo jest jego znakomita dynamika. Samochód ten jest wyposażony w mocne i wydajne silniki, które zapewniają wysoką responsywność i błyskawiczne przyspieszenie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań, BMW 3 Gran Turismo oferuje doskonałą sterowność i zwrotność.

Wnętrze BMW 3 Gran Turismo utrzymane jest w najlepszych tradycjach niemieckiej jakości. Szlachetne materiały, wygodne fotele i przestronny kokpit tworzą atmosferę luksusu i komfortu. Ponadto samochód jest wyposażony w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa i komfortu, zapewniając maksymalną wygodę i ochronę kierowcy i pasażerom.

bmw-3-series-gt-interior.jpg

BMW 3 Gran Turismo wyróżnia się również wysoką ekonomicznością i wydajnością. Silniki tego modelu spełniają najsurowsze normy emisji spalin i zużycia paliwa, co czyni go nie tylko mocnym, ale i ekologicznym samochodem.

Jedną z cech charakterystycznych BMW 3 Gran Turismo jest jego zaawansowana technologia. Samochód ten jest wyposażony w najnowocześniejsze systemy wspomagania kierowcy, adaptacyjny tempomat, system nawigacji i centrum multimedialne, które pozwala kierowcy pozostać w kontakcie i cieszyć się ulubioną muzyką podczas jazdy.

bmw-3-series-gt-side-profile.jpg

BMW 3 Gran Turismo jest dostępny w kilku wersjach wyposażenia, co pozwala każdemu klientowi wybrać optymalny wariant dla siebie. Od wersji podstawowej po wersję z najwyższym poziomem wyposażenia, BMW 3 Gran Turismo oferuje szeroki wachlarz opcji i możliwości personalizacji samochodu.

bmw-3-series-gt-rear-cornering.jpg

Recenzja nowego modelu 2019 BMW 3 Gran Turismo pozwala lepiej zrozumieć, dlaczego ten samochód jest jednym z najlepszych w swojej klasie. Jego nowoczesny design, zaawansowane technologie i wysokie osiągi czynią BMW 3 Gran Turismo idealnym wyborem dla tych, którzy cenią jakość i komfort w samochodzie.

provided by openai

Chcesz kupić auto z zagranicy z zyskiem?

Skontaktuj się z WESTMOTORS, na pewno pomożemy.

Masz pytania?
Zapytaj naszych ekspertów!

Promocje i rabaty dla naszych klientów

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego co miesiąc przygotujemy nowe, ciekawe promocje i rabaty dla naszych klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji można uzyskać u naszych menedżerów.

Podaruj samochód marzeń!

Kup bon podarunkowy dla swoich bliskich z ustaloną ceną naszych usług! Osoba okazująca bon będzie mogła zamówić samochód w dowolnym przedziale cenowym za jedyne 3000 netto za nasze usługi i zaoszczędzić do 60% !

Rabat na ponowne zakupy

Kupując drugie i kolejne auto z naszą firmą otrzymujesz gwarantowany rabat 20% na nasze usługi.

Wybierz samochód już teraz!

Zaznacz 3 parametry: rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia i budżet.

Wyślemy Ci kilka korzystnych opcji samochodów, które najbardziej odpowiadają twoim wymaganiom.

Rodzaj paliwa

Twój budżet (zł)
w tym dostawa i odprawa celna